Bydgoszcz
3C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 4 • L 3
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoSzpital Miejski wyróżniony. Otrzymał certyfikat w prestiżowym konkursie
28.09.2021 | 09:40

Szpital Miejski wyróżniony. Otrzymał certyfikat w prestiżowym konkursie

Na zdjęciu: Szpital Miejski w Bydgoszczy.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego otrzymał certyfikat w prestiżowym konkursie „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

Jak informuje rzecznik prasowy szpitala Anna Siwiec, wyróżnienie jest potwierdzeniem spełnienia wszystkich kryteriów w dziedzinie zarządzania ze szczególnym uwzględnieniem dostosowania oferty szpitala do potrzeb rynku i oczekiwań otoczenia społecznego, a także nowoczesnej koncepcji zarządzania i jej zgodności z „Misją Lecznicy”.


CZYTAJ TAKŻE: Bydgoskie szpitale wyróżnione. Znalazły się w krajowej edycji międzynarodowego rankingu


Kryteria, które były brane pod uwagę w konkursie to: cechy nowoczesności modelu zarządzania wdrożonego w jednostce, wysoka jakość świadczonych usług, podejmowanie przez jednostkę działań mających na celu monitorowanie potrzeb rynku, dostosowanie oferty jednostki do potrzeb rynku, posiadanie przez jednostkę bazy materialnej do oferowanych usług, podejmowanie działań z obszaru zarządzania jakością, podejmowanie działań ukierunkowanych na badanie poziomu satysfakcji pacjentów i dynamiczny rozwój jednostki.

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie podmioty, instytucje i firmy działające w sektorze ochrony zdrowia oraz branżach pokrewnych (np. farmaceutycznej czy SPA). Godło „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” otrzymują m.in. szpitale, przychodnie, sanatoria, gabinety lekarskie, gabinety SPA czy firmy farmaceutyczne wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami. Certyfikaty przyznaje Kapituła złożona z naukowców i praktyków zarządzania. Organizatorem Konkursu i Programu Certyfikacji „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” jest Quality Institute.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści