Bydgoszcz
28C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 9km/h SE
H 28 • L 28
22C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
12C
Sob
12C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTeatr Polski poszukuje statystów. Masz szansę zagrać w nowym spektaklu
20.06.2020 | 12:18

Teatr Polski poszukuje statystów. Masz szansę zagrać w nowym spektaklu

Na zdjęciu: Teatr Polski w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy organizuje casting na statystów do nowego spektaklu. Poszukiwane są kobiety i mężczyźni.

Jak informuje placówka, statyści wystąpią w nowym spektaklu „Amadeusz” w reżyserii Łukasza Gajdzisa – obecnego dyrektora teatru, który jednak z końcem sierpnia opuszcza swoje stanowisko. Teatr poszukuje kobiet w wieku od 18 do 30 lat, posiadających predyspozycje taneczne oraz mężczyzn w wieku 20-35 lat. Mile widziane jest doświadczenie sceniczne. – Preferowane będą osoby o różnych typach urody, zarówno urodzone w Polsce jak i pochodzące z Ameryki Północnej lub Południowej, Afryki lub Europy Zachodniej i Południowej – informuje TPB.


CZYTAJ TAKŻE: Reżyser „Kleru” będzie kręcił film w Bydgoszczy. W ten weekend szuka statystów


Casting odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2020 r. Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki oraz numerem kontaktowym na adres mailowy: katarzyna.plucinska@teatrpolski.pl do dnia 23 czerwca 2020 r. – Teatr Polski zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wybór będzie podyktowany subiektywną decyzją reżysera spektaklu – czytamy w ogłoszeniu.

Osoby, które zdecydują się przesłać zgłoszenie, prosimy o zamieszczenie w treści maila poniższego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym wizerunku przez Teatr Polski im. Hieronima Konieczki z siedzibą w Bydgoszczy (85-071), ul. Aleja Adama Mickiewicza 2 w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.”

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści