Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTrzeci dzień strajku w Bydgoszczy. Miasto na kilka godzin zostało sparaliżowane [ZDJĘCIA]
28.10.2020 | 22:35

Trzeci dzień strajku w Bydgoszczy. Miasto na kilka godzin zostało sparaliżowane [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Po pikiecie na płycie Starym Rynku, uczestnicy protestu w Bydgoszczy przeszli ulicami miasta i ponownie na kilka godzin sparaliżowany był ruch pojazdów na głównych arteriach.

Tuż po godzinie czternastej, uczestnicy najpierw zablokowali ulicę Jagiellońską na wysokości urzędu wojewódzkiego, a następnie także rondo Jagiellonów. Później przeszli na rondo Fordońskie oraz odcinkiem ulicy Kamiennej i zakończyli pikietę na Gdańskiej 10 – pod biurami posłów PiS.

Zobaczcie zdjęcia z przemarszu.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
3 lat temu

Brawo niech rząd widzi ze nie bedzie tak jak oni zagrają my bedziemy tanczyc! Dosyc tego za chwile zacznijmy strajki o najnizszeckrajowe bo to tez zenada ile chcą nam dac!!!

Kun
Kun
3 lat temu

Strajk strajkiem ale prosze nie dewastowanie budynków i mienia publicznego np podpisane tramwaje pomniki

fiktor
fiktor
3 lat temu

Żal tych biednych ludzi. Sprawa jest słuszna ale teksty kompletnie nie pasują. Nie mówię tutaj o wulgaryzmach bo jest kwestia kultury i wychowania wyniesionego z domu, ale o krzyczeniu : to jest wojna. Biedne dzieci zapewne nie chciałyby być w położeniu swoich rówieśników gdy w 1939 wybuchła prawdziwa wojna. Niestety taka jest prawda czy to się komuś podoba czy nie i nie można wskazywać, że to były inne czasy. Życie, uczucia były takie same. Porównywanie obecnej sytuacji do prawdziwej wojny oznacza kompletny brak rozumu. Przykre dla niektórych ale prawdziwe.