[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeUroczysta kolacja po premierze „Wesela” w Hotelu Bohema [ZDJĘCIA]
05.10.2021 | 13:56

Uroczysta kolacja po premierze „Wesela” w Hotelu Bohema [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Tomasz Marciniak

Większość aktorów, producentów i zaproszonych gości, którzy specjalnie przyjechali do Bydgoszczy na premierę Wesela mieszkało w Hotelach Bohema i Pod Orłem.

Dla nich późną porą, kiedy skończył się seans i spotkanie z widzami w kinie Helios zorganizowano uroczystą kolację w restauracji Weranda mieszczącej się w Hotelu Bohema. W rolę gospodarza wieczoru wcielił się Wojtek Smarzowski, który jeszcze raz podziękował wszystkim współpracownikom i producentom. Wspominał też, że pomysł na „Wesele” narodził mu się właśnie w Bohemie, gdy był gościem podczas jednego ze spotkań z artystami.

O stronę kulinarną i sympatyczną atmosferę zadbali właściciele Bohemy Joanna i Janusz Franczakowie Impreza przebiegła w miłej atmosferze, a już dziś po śniadaniu cała ekipa ruszyła do Warszawy, gdzie odbędzie się wielki pokaz dla mieszkańców stolicy i zaproszonych mediów.

Uroczysta kolacja po premierze „Wesela” w Hotelu Bohema [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
9 miesięcy temu

Na tych zdjęciach wszyscy są koszmarnie brzydcy… Fotograf zamiast włączyć lampę błyskową i nieco wygładzić portrety, zdał się na górne oświetlenie, przez co cienie na twarzach podkreślają każdy mankament urody. Istna parada wampirów.