Zderzenie z udziałem autobusu na Gdańskiej. Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Tomasz Malinowski
We wtorek rano doszło do wypadku na ulicy Gdańskiej. Występują utrudnienia w ruchu.
Służby ratownicze zostały wezwane na skrzyżowanie Gdańskiej z ul. Zamczysko o godz. 7:25. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z autobusem linii 93 jadącym do Osielska. Jak wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z Komendy Miejskiej Policji, kierujący fordem nie zastosował się do znaku i doprowadził do zderzenia.
Kierowca i pasażerka samochodu osobowego zostali przewiezieni do szpitala. Autobusem podróżowało 15 osób, ale żadna z nich nie została poszkodowana.
Po godz. 8:00 ruch był poważnie utrudniony. Obecnie – godz. 9:50 – nadal występują korki.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026









