Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleUtrudnienia na Gdańskiej i w Pyszczynie. Poniedziałek rozpoczął się od groźnych zdarzeń [ZDJĘCIA]
29.01.2024 | 09:56

Utrudnienia na Gdańskiej i w Pyszczynie. Poniedziałek rozpoczął się od groźnych zdarzeń [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: OSP Dobrcz

Poniedziałkowy (29 stycznia) poranek przyniósł dwa groźne zdarzenia drogowe. Do jednego z nich doszło w Pyszczynie (gmina Dobrcz), a drugie miało miejsce na skrzyżowaniu Gdańskiej z Zamczysko.

Około godziny 7:00 w Pyszczynie (gmina Dobrcz) doszło do zderzenia trzech samochodów: suzuki, dostawczego peugeota i pickupa marki toyota. Siła uderzenia była tak duża, że w suzuki doszło do urwania lewego tylnego koła, a peugeot ma skasowany przód.

Jak informują strażacy z OSP Dobrcz, w wyniku zderzenia ranna została jedna osoba, która została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejscu, poza ochotnikami z Dobrcza, działał również jeden zastęp z JRG nr 2 w Bydgoszczy i policja.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Bydgoski lokal gastronomiczny kończy działalność po… jednym dniu


Do groźnie wyglądającej kolizji doszło natomiast na skrzyżowaniu Gdańskiej z Konną i Zamczysko w Bydgoszczy, na którym zderzyły się dwa pojazdy. Mimo dość wyraźnych uszkodzeń obu pojazdów, nie było osób poszkodowanych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments