Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Utrudnienia w gminie Białe Błota. Zmiany w kursowaniu autobusu linii 91

Dodano: 22.08.2022 | 11:31

Na zdjęciu: Wprowadzono objazdy w kursowaniu autobusów linii międzygminnej 91.

Fot. Szymon Makowski

W związku z trwającymi pracami drogowymi w gminie Białe Błota, wprowadzono objazd dla kursów autobusów linii międzygminnej 91.

O zmianach poinformowali w poniedziałek bydgoscy drogowcy. Jak wynika z komunikatu przekazanego przez Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, autobusy linii międzygminnej 91 kursują z pominięciem dwóch przystanków: Białe Błota/Chlebowa i Białe Błota/Czerska.

Od ponad tygodnia trwają prace drogowe związane z remontem jezdni przy ul. Szubińskiej – na odcinku od ronda turbinowego do ul. Białej. Wykonawca prac remontowych – firma Strabag od dzisiaj (22.08) planuje wykonać zjazdy w ul. Centralną oraz Altanową, a następnie planowane jest profilowanie pobocza i rowów odwadniających. Zamontowane zostanie nowe oznakowanie pionowe, wykonane zostanie także oznakowanie poziome.

Prace zlecone przez Zarząd Dróg Wojewódzkich kosztują ponad 3 miliony złotych i objęte są 6-letnią gwarancją. Obejmują odcinek od ronda turbinowego do ulicy Białej. Finisz robót został wstępnie zaplanowany na wrzesień.

0 0 votes
Article Rating
Utrudnienia w gminie Białe Błota. Zmiany w kursowaniu autobusu linii 91
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments