Bydgoszcz
17C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 18 • L 15
27C
Nd
27C
Pon
28C
Wt
24C
Sr
25C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaUwaga podróżni! Zmiana przystanku dla autobusu linii międzygminnej
27.07.2018 | 12:48

Uwaga podróżni! Zmiana przystanku dla autobusu linii międzygminnej

Przestawienie przystanku związane jest z pracami remontowymi przy ul. Grunwaldzkiej.

Na zdjęciu: Autobusy linii 404 i 407 wykonują połączenia na liniach międzygminnych.

Fot. Sebastian Torzewski / archiwum

Zmiana dla podróżujących autobusami linii 404 i 407.

Autobusy wykonują połączenia na liniach międzygminnych. Linia 404 wykonuje kursy do Mroczy i przejeżdża przez Wojnowo, Sicienko, Trzemiętowo i Drzewianowo, zaś 407 kursuje do Kraczek, zatrzymując się na przystankach w Ślesinie, Nakle nad Notecią, Sadkach i Mrozowie.

Od czwartku zmianie uległ jeden z bydgoskich przystanków, na których zatrzymują się autobusy na tych liniach. Chodzi o ten zlokalizowany na rondzie Grunwaldzkim. Dotychczas był on zlokalizowany przy spółdzielni mieszkaniowej, a teraz został przesunięty na miejsce przed skrętem ul. Focha w ul. Grunwaldzką (Focha-Jackowskiego na wysokości sklepu całodobowego). – Nie będziemy mieli możliwości zabierania pasażerów z dotychczasowego miejsca – czytamy w informacji STBus.

– Nie mamy informacji, na jak długo przystanek rondo Grunwaldzkie został przeniesiony – informuje STBus, który realizuje kursy na tych liniach. Przypomniano, że prace remontowo-budowlane w ciągu ul. Grunwaldzkiej mają potrwać do grudnia 2018 roku. Jednocześnie STBus przekazuje, że godziny odjazdów autobusów nie uległy zmianom.

 


Powiązane treści