Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W czwartek otwarcie nowego Lidla w Koronowie

Dodano: 28.09.2022 | 09:55

Na zdjęciu: Lidl w Koronowie zostanie otwarty w czwartek.

Fot. Wikipedia.org

W czwartek odbędzie się otwarcie nowego Lidla w naszym regionie. W Koronowie jeszcze tego marketu nie było!

W najbliższy czwartek, 29 września 2022 roku o godz. 6:00 nastąpi otwarcie kolejnego Lidla w regionie. Znajduje się on przy Alejach Wolności 8 w Koronowie. Nie zabraknie w nim takich działów, jak “Ryneczek Lidla” ze świeżymi owocami i warzywami czy “Piekarnia w sercu Lidla” z pieczywem bez konserwantów. Klienci będą mieli dostęp do popularnych marek kosmetyków, nabiału i wędlin. Pojawią się tam również “Strefy Wege”.

Nowy sklep w Koronowie ma powierzchnię ok. 1071 metrów kwadratowych. Klienci będą mieli do dyspozycji 128 miejsc parkingowych. W sklepie zostało zatrudnionych 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-22:00. Natomiast w niedziele handlowe Lidl będzie otwarty od 8:00 do 20:00.

Nowy Lidl w Koronowie

Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus, ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

W placówce wykorzystano kilka ekologicznych rozwiązań. Należą do nich m.in. energooszczędne oświetlenie LED, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych i podwyższona szczelność izolacyjna budynku. Ma to zarówno przyczynić się do ochrony środowiska, jak i zwiększyć energetyczną efektywność obiektu.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
eMCb
eMCb
1 rok temu

Lidl to lipa. Owoce i warzywa masakra ,wszystko chemią leci. Jak ktoś się lubi truć to na własne życzenie. I to w dodatku (niestety) kolejny niemiecki market?