Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
59% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 17 • L 16
17C
Sr
19C
Czw
23C
Pt
17C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIW gminie Osielsko odbiorą choinki [HARMONOGRAM]
choinka
03.02.2020 | 10:45

W gminie Osielsko odbiorą choinki [HARMONOGRAM]

Na zdjęciu: Gmina Osielsko podała harmonogram wywozu choinek.

Fot. archiwum

Od 3 do 12 lutego firma Corimp będzie odbierać odpady w postaci choinek naturalnych z terenu gminy Osielsko.

Jak informuje urząd gminy, choinki należy wystawić przed posesję w dostępnym miejscu do godz. 6:00, a najlepiej w dniu poprzedzającym odbiór. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram odbioru choinek.

PONIEDZIAŁEK, 3 LUTY

Czarnówczyn – wszystkie ulice
Osielsko
– ulice Akacjowa, Bazyliowa, Blacharska, Borsucza, Brzozowa, Chabrowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Głogowa, Goździkowa, Grabowa, Gronostajowa, Gryczana, Irysowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jelenia, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Koperkowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Limbowa, Lipowa, Lisia, Magnoliowa, Makowa, Miętowa, Modrakowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Niedźwiedzia, Olszynowa, Parowy, Platanowa, Polanka, Poprzeczna, Różana, Rumiankowa, Rysia, Sarnia, Sosnowa, Stolarska, Storczykowa, Ślusarska, Świerkowa, Tapicerska, Topolowa, Tymiankowa, Wiatrakowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wilcza, Wrzosowa, Zacisze, Zajęcza, Zakątek, Zalesie, Zapłotek, Zbożowa, Ziołowa, Żonkilowa

WTOREK, 4 LUTEGO

Niwy – wszystkie ulice
Osielsko – ulica Centralna oraz reszta ulic po prawej stronie Szosy Gdańskiej razem z Szosą Gdańską: Agrestowa, Aroniowa, Berberysowa, Boczna, Botaniczna, Centralna, Cytrynowa, Czeremchy, Czereśniowa, Długa, Dzikiej Róży, Krótka, Kruszyny, Limonkowa, Malinowa, Migdałowa, Orzechowa, Owocowa, Polna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnika, Szosa Gdańska, Truskawkowa, Trzmieliny, Tuberozy.

ŚRODA, 5 LUTEGO

Myślęcinek, Jagodowo – wszystkie ulice
Niemcz – ulice Delfinowa, Homarowa, Karaibska, Kolonijna, Krabowa, Lagunowa, Moczarowa, Okoniowa, Rekinowa, Sójki, Wielorybia
Osielsko – lewa strona, ulice: Agatowa, Ametystowa, Bałtycka, Bosmańska, Bursztynowa, Cicha, Diamentowa, Dzikiej Gęsi, Fregaty, Gawronia, Grzybowa, Gwiaździsta, Jantarowa, Jana Pawła II, Jesienna, Jeziorańska, Jowiszowa, Kąty, Kolonijna, Koralowa, Krabowa, Krzywa, Księżycowa, Kutrowa, Lagunowa, Lazurowa, Marsowa, Miła, Młyńska, Moczarowa, Morska, Nadbrzeżna, Oceaniczna, Opalowa, Orla, Paprocia, Perłowa, Puszczykowa, Rubinowa, Rybacka, Słoneczna, Sokola, Stawowa, Szanty, Szmaragdowa, Szuwarowa, Tatarakowa, Wadowicka, Wakacyjna, Wyspowa, Zatokowa, Zięby

CZWARTEK, 6 LUTEGO

Niemcz – ulica Bydgoska i prawa strona od ulicy Bydgoskiej, czyli ulice: Aleja Adama Mickiewicza, Alfreda Nobla, Arkadia, Babiego Lata, Bolesława Prusa, Borowikowa, Borówkowa, Bydgoska, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jacka Malczewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Jana Styki, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Koźlakowa , ks. Henryka Mrossa, Leona Wyczółkowskiego, Leśny Zaułek, Kwiatu Paproci, Leśnego Runa, Marii Jaremy, Marii Skłodowskiej – Curie, Olszynki, Pod Wierzbami, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tęczowa, Wita Stwosza, Widoki, Witkacego, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Xawerego Dunikowskiego, Zakątek Brzozowy, Zaułek Jagodowy, Zaułek Jeżynowy, Zaułek Malinowy, Zaułek Poziomkowy, Żurawinowa

PIĄTEK, 7 LUTEGO

Niemcz – lewa strona, ulice: Agaty Mróz, Adama Kowalskiego, Alpejczyków, Archimedesa, Bajkowa, Bronisława Malinowskiego, Bronisława Czecha, Czarnoleska, Dobra, Ferdynanda Magellana, Galileusza, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Heraklita, Herkulesa, Hokeistów, Huberta Wagnera, Hubertusa, Ireny Szydłowskiej, Jadwigi Wajs, Jana Kochanowskiego, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Janusza Ślązaka, Jerzego Brauna, Jerzego Kukuczki, Jeździecka, Józefa Kotlarczyka, Juliana Tuwima, Kajakarzy, Kazimierza Deyny, Kolarzy, Krzysztofa Kolumba, Leonida Teligi, Łowiecka, Łuczników, Łyżwiarzy, Macieja Berbeki, Maratończyków, Marco Polo, Marii Konopnickiej, Matecznik, Mikołaja Kopernika, Mjr Henryka Dobrzańskiego, Myśliwska, Narciarzy, Olimpijczyków, Ostoja, Oszczepników, Panczenistów, Parkowa, Piotra Morawskiego, Pitagorasa, Platona, Pogodna, Racławicka, Saneczkarzy, Sielska, Smukalska, Sokratesa, Stanisławy Walasiewiczówny, Strzelecka, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Ślusarskiego, Talesa, Urocza, Wandy Rutkiewicz, Wioślarzy, Władysława Komara, Wojskiego, Zdzisława Krzyszkowiaka, Zielona, Zygmunta Buhla

PONIEDZIAŁEK, 10 LUTEGO

Maksymilianowo – wszystkie ulice

WTOREK, 11 LUTEGO

Żołędowo, Strzelce Leśne, Bożenkowo – wszystkie ulice

ŚRODA, 12 LUTEGO

Jarużyn, Wilcze – wszystkie ulice

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści