Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWakacyjne szusy w Dolomitach [ZDJĘCIA]
13.02.2023 | 09:28

Wakacyjne szusy w Dolomitach [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Magazyn VIP

Mocna grupa narciarsko – towarzyska ruszyła podczas zakończonych wakacji w Dolomity. Organizatorem tej wyprawy była jak co roku Barbara Cichowicz, właścicielka biura podróży salonwakacji.pl

Tym razem celem dla blisko stu miłośników białego szaleństwa był region Civetta. Alleghe, Pescula, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore to 23 wyciągi i 80 km tras o różnorodnej skali trudności na wysokości od 979 – 2100 m n.p.m. Ośrodek narciarski Civetta należy do Dolomiti Superski.

Wszystkie trasy położone panoramicznie, z przepięknymi widokami dolomitowych szczytów wzbudziły zachwyt nie tylko bydgoskich narciarzy. Popularnością cieszy się również oświetlona trasa w Palafavera otwarta do późnych godzin nocnych. Śmiało możemy stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej popularnych wśród narciarzy regionów Dolomitów.

Przez siedem dni intensywnych zajęć na śniegu był czas i na popołudniową rozrywkę. Przecież mamy karnawał, więc skorzystano z okazji i bawiono się wesoło.

Wielu z uczestników tej wyprawy spotkało się na corocznym balu organizowanym przez Basię Cichowicz pod hasłem Exclusive Night. Ten bal odbywa się już po raz piąty, tym razem w Restauracji Sowa.

Relację z tego towarzyskiego wydarzenia zamieścimy w osobnym materiale.

0 0 votes
Article Rating
Wojciech Szczapa Romanowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments