Bydgoszcz
-3C
Niebo głównie zachmurzone
79% wilgotność
Wiatr: 5km/h SE
H -2 • L -3
3C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
5C
Pon
4C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWhisky Night & Fashion 2016 [ARCHIWUM VIPA]

Zdjęcia: Tomasz Marciniak/InspireMedia.pl

Przez kilkadziesiąt lat dokumentowałem towarzyskie życie miasta. Uzbierało się tego przeszło 100 tysięcy fotek. Z braku miejsca na łamach VIP-a w wersji gazetowej, wiele z nich utknęło w moim archiwum. Pomyślałem więc, że postaram się je udostępnić. Znacznej ich części nigdy nie publikowałem i tym samym przypomnę wiele imprez. A przy okazji każdy, kto się znajdzie na moich fotografiach, będzie mógł swobodnie je ściągnąć do swojego rodzinnego albumu.

Dziś wspominam imprezę szczególną, gdyż jej ważną częścią był pokaz mody męskiej, szytej w pracowni śp. Karola Włodarskiego.

W 2016 roku wyjątkowo udaną imprezę zorganizował Rafał Sobacki, właściciel firmy Galeria Whisky. W Hotelu „Słoneczny Młyn” odbyła się wówczas druga edycja Whisky Night & Fashion. Sale recepcyjne pękały w szwach, albowiem zebrało się w nich przeszło 300 uczestników tego ciekawego wydarzenia. Przy muzyce jazzowej odbyły się pokazy mody damskiej i męskiej.

Szczególnie ten drugi zasługiwał na szczególna uwagę, albowiem modelami byli klienci śp. Karola Włodarskiego, którzy szyli u niego niebanalne garnitury. Panowie z brodami degustujący zacne trunki mogli skorzystać z zawodowych fryzjerów z Barber Shopu i ukształtować swój zarost zgodnie z najnowszymi trendami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści