Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wybory do Rady Gminy Osielsko. Podajemy nazwiska kandydatów

Dodano: 12.03.2024 | 08:46

Na zdjęciu: Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia

Fot. IN

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Postanowiliśmy sprawdzić kto kandyduje do Rady Gminy Osielsko.

Wiadomo, że w wyborach do Rady Gminy Osielsko nie wystartuje jej wieloletni przewodniczący Benedykt Leszczyński, który spróbuje swoich sił w wyborach do Rady Powiatu. Oprócz tego w wyborach do rady gminy nie wystartują: Konrad Cichański, Iwona Ratuszna, Andrzej Różański.

Łącznie do zdobycia w 15 okręgach jest 15 mandatów (po jednym w każdym okręgu). Listę okręgów podajemy pod listami komitetów. Komitety podane są w sposób alfabetyczny.

KWW Daniela Kossakowskiego

Okręg 7 – Daniel Kossakowski

KKW Koalicja Obywatelska

Okręg 1 – Beata Polasik
Okręg 2 – Karol Pawełkowski
Okręg 3 – Paweł Kamiński
Okręg 4 – Jakub Mendry
Okręg 5 – Marek Protasewicz
Okręg 6 – Katarzyna Piekut
Okręg 8 – Sławomir Stachewicz
Okręg 9 – Lucyna Balbuza-Walkowska
Okręg 10 – Karolina Kubanek-Bryś
Okręg 11 – Piotr Stelmach
Okręg 12 – Janusz Jedliński
Okręg 13 – Jacek Paliwoda
Okręg 14 – Leokadia Wróblewska
Okręg 15 – Robert Pochwała

KWW Nasz Dom

Okręg 4 – Mateusz Mikulski
Okręg 5 – Agnieszka Kwiatkowska

KWW Nasza Gmina Osielsko

Okręg 2 – Danuta Szatkowska-Rzepka
Okręg 3 – Katarzyna Mizerska
Okręg 4 – Adelina Porazińska
Okręg 5 – Gabriela Cieślak
Okręg 8 – Zbigniew Bujnicki
Okręg 9 – Krystyna Lachowska
Okręg 11 – Zbysław Szydłowski
Okręg 13 – Tadeusz Godziątkowski
Okręg 14 – Krzysztof Topolski

KWW Rafał Szymański

Okręg 11 – Rafał Szymański

KWW Razem dla Jarużyna

Okręg 2 – Piotr Gondek

KWW Sąsiedzi Osielsko 2024

Okręg 1 – Norbert Łysiak
Okręg 2 – Monika Michna
Okręg 3 – Norbert Przybysz
Okręg 4 – Zbigniew Podsiadły
Okręg 5 – Robert Wolf
Okręg 6 – Andrzej Wiekierak
Okręg 7 – Emilia Górna
Okręg 8 – Iwona Jastrzębska-Puzowska
Okręg 9 – Piotr Januchowski
Okręg 10 – Oliwia Ziętara
Okręg 11 – Dariusz Cholewiński
Okręg 12 – Grzegorz Józefiak
Okręg 13 – Przemysław Ziętara
Okręg 14 – Andrzej Matusewicz
Okręg 15 – Maciej Landowski

Okręgi wyborcze

Okręg 1 – Sołectwo Niemcz‑część, miejscowość Niemcz‑część, ulice: Aleja Adama Mickiewicza, Arkadia, Borowikowa, Borówkowa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Jeździecka numer parzysty 2, Juliusza Słowackiego numery parzyste od 2 do 8 i numery nieparzyste od 1 do 9, Koźlakowa, Kwiatu Paproci, Lagunowa, Leśnego Runa, Leśny Zaułek, Olszynki, Sójki, Stefana Żeromskiego, Widoki, Zakątek Brzozowy, Zaułek Jagodowy, Zaułek Jeżynowy, Zaułek Malinowy, Zaułek Poziomkowy, Zięby, Żurawia, Żurawinowa

Okręg 2 – Sołectwo Jarużyn

Okręg 3 – Sołectwo Niwy‑Wilcze (miejscowości: Niwy, Wilcze)

Okręg 4 – Sołectwo Żołędowo‑część: miejscowość Strzelce Leśne; miejscowość Żołędowo‑część, ulice: Akacjowa, Amarylisowa, Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Cedrowa, Daglezjowa, Daktylowa, Faceliowa, Figowa, Forsycjowa, Gruszkowa, Jabłoniowa, Jesionowa, Kaliowa, Koronowska, Krokusowa, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Nektarynkowa, Pod lasem, Sadownicza, Sasankowa, Słoneczna, Sosnowa, Śliwkowa, Topolowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Zawilcowa, Zimowa

Okręg 5 – Sołectwo Żołędowo‑część, miejscowość Żołędowo‑część, ulice: dr Alberta Schmidta, Aleja Dębowa, Augustowska, Cegielniana, Dobrej Energii, Ekologiczna, Fotowoltaiczna, Gliniana, Hiacyntowa, Innowacyjna, Jastrzębia, Kamienna, Kanarkowa, Klonowa, Kłosowa, Krótka, Kukułcza, Kwiatowa, Leona Wyczółkowskiego, Leśników, Łanowa, Nowej Technologii, Pałacowa, Parkowa, Polna, Przyjazna, Ptasia, Rajska Polana, Słonecznikowa, Sportowa, Srebrna, Szosa Gdańska, Zamkowa, Złota

Okręg 6 – Sołectwo Maksymilianowo‑część: miejscowość Jagodowo; miejscowość Maksymilianowo‑część, ulice: Akacjowa, Bluszczowa, Bukowa, Bydgoska, Dworcowa, Galileusza, Gilowa, Główna, Jagodowa, Kalinowa, Kącik, Klonowa, Kościelna, Liliowa, Łabędzia, Łąkowa, Malownicza, Miodowa, Morelowa, Nastrojowa, Nowa, Okrężna, Pawia, Pelikanowa, Poziomkowa, Ptasia, Rozłogi, Słowikowa, Spacerowa, Stolarska, Strusia, Świerkowa, Towarowa, Ugorowa, Warsztatowa, Wiśniowa

Okręg 7 – Sołectwa: Bożenkowo; Maksymilianowo‑część, miejscowość Maksymilianowo‑część, ulice: Agrestowa, Azaliowa, Cicha, Energetyczna, Koronowska, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Malinowa, Ogrodowa, Podgórna, Polna, Sygnałowa, Szkolna, Topolowa, Ustronie, Wspólna

Okręg 8 – Sołectwo Niemcz‑część, miejscowość Niemcz‑część, ulice: Adama Kowalskiego, Agaty Mróz, Aleksandra Doby, Alpejczyków, Archimedesa, Bronisława Czecha, Bronisława Malinowskiego, Bydgoska numery nieparzyste od 43 do końca i numery parzyste od 56 do końca, Ferdynanda Magellana, Galileusza, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Hokeistów, Huberta Wagnera, Hubertusa, Heraklita, Herkulesa, Ireny Szydłowskiej, Jadwigi Wajs, Jana Heweliusza, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Janusza Ślązaka, Jerzego Brauna, Jerzego Kukuczki, Józefa Kotlarczyka, Kajakarzy, Kazimierza Deyny, Kolarzy, Kosynierów, Krewetkowa, Krzysztofa Kolumba, Leonida Teligi, Łowiecka, Łuczników, Łyżwiarzy, Macieja Berbeki, Maratończyków, Marco Polo, Matecznik, Mikołaja Kopernika, mjr Henryka Dobrzańskiego, Narciarzy, Olimpijczyków, Ostoja, Ostrygowa, Oszczepników, Panczenistów, Piotra Morawskiego, Pitagorasa, Platona, Pomyślna, Racławicka, Saneczkarzy, Smukalska numery parzyste od 2 do 60, Sokratesa, Stanisławy Walasiewiczówny, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Ślusarskiego, Talesa, Wandy Rutkiewicz, Wioślarzy, Władysława Komara, Wojskiego, Zdzisława Krzyszkowiaka, Zygmunta Buhla

Okręg 9 – Sołectwo Niemcz‑część, miejscowość Niemcz‑część, ulice: Alfreda Nobla, Bajkowa, Bolesława Prusa, Bydgoska numery nieparzyste od 1A do 41 i numery parzyste od 2 do 54, Czarnoleska, Czesława Miłosza, Dobra, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jana Kochanowskiego, Jeździecka numery parzyste od 4 do końca, Juliana Tuwima, Ks. Henryka Mrossa, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej‑Curie, Myśliwska, Parkowa, Pod Wierzbami, Pogodna, Sadyba, Sielska, Smukalska numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 62 do końca, Strzelecka, Tęczowa, Urocza, Witkacego, Władysława Reymonta, Zielona

Okręg 10 – Sołectwo Niemcz‑część, miejscowość Niemcz‑część, ulice: Babiego Lata, Delfinowa, Homarowa, Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Jana Styki, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 11 do końca, Kolonijna, Krabowa, Karaibska, Leona Wyczółkowskiego, Marii Jaremy, Moczarowa, Okoniowa, Rekinowa, Rozgwiazdy, Stanisława Wyspiańskiego, Wielorybia, Wita Stwosza, Wojciecha Kossaka, Xawerego Dunikowskiego

Okręg 11 – Sołectwo Osielsko‑część, miejscowość Osielsko‑część, ulice: Agatowa, Aleja Adama Mickiewicza, Ametystowa, Bałtycka, Bosmańska, Cicha, Diamentowa, Grzybowa, Gwiaździsta, Jachtowa, Jana Pawła II numery parzyste od 14 do końca i numery nieparzyste od 21 do końca, Jantarowa, Jesienna, Jeziorańska, Jowiszowa, Kąty, Kolonijna, Krabowa, Krzywa, Księżycowa, Kutrowa, Lazurowa, Marsowa, Miła, Marynarska, Moczarowa, Nadbrzeżna, Opalowa, Paprociowa, Perłowa, Rubinowa, Rybacka, Słoneczna, Stawowa, Szanty, Szmaragdowa, Szosa Gdańska numery nieparzyste od 43 do końca, Szuwarowa, Tatarakowa, Wadowicka, Wakacyjna, Zachodnia

Okręg 12 – Sołectwo Osielsko‑część: miejscowość Myślęcinek; miejscowość Osielsko‑część, ulice: Andrzeja Cholewskiego, Anyżowa, Bazyliowa, Bursztynowa, Dzikiej Gęsi, Fregaty, Gawronia, Jana Pawła II numery parzyste od 2 do 12 i numery nieparzyste od 1 do 19, Koperkowa numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 4, Koralowa, Korzenna, Lagunowa, Miętowa, Młyńska, Morska, Oceaniczna, Orla, Puszczykowa, Sokola, Szosa Gdańska numery nieparzyste od 1 do 41 oraz numery parzyste od 2 do 10, Tymiankowa, Wyspowa, Zatokowa, Zięby, Ziołowa

Okręg 13 – Sołectwo Osielsko‑część: miejscowość Czarnówczyn; miejscowość Osielsko‑część, ulice: Blacharska, Bratkowa, Centralna numery parzyste od 2 do 18, Chabrowa, Goździkowa, Gryczana, Fiołkowa, Irysowa, Jaglana, Jeżynowa, Konwaliowa, Koperkowa numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 6 do końca, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna numery nieparzyste od 53 do końca i numery parzyste od 50 do końca, Łubinowa, Magnoliowa, Makowa, Modrakowa, Modrzewiowa, Narcyzowa, Owsiana, Parowy, Różana, Rumiankowa, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Szosa Gdańska numery parzyste od 12 do 56, Ślusarska, Tapicerska, Topolowa, Wiatrakowa, Zbożowa, Żonkilowa

Okręg 14 – Sołectwo Osielsko‑część, miejscowość Osielsko‑część, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Centralna numery parzyste od 20 do 56, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Leśna numery nieparzyste od 1 do 51 i numery parzyste od 2 do 48, Limbowa, Lipowa, Olszynowa, Platanowa, Poprzeczna numery parzyste od 2 do końca, Sosnowa, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wrzosowa

Okręg 15 – Sołectwo Osielsko‑część, miejscowość Osielsko‑część, ulice: Agrestowa, Aroniowa, Berberysowa, Boczna, Borsucza, Botaniczna, Bukszpanowa, Centralna numery nieparzyste od 1 do końca i numery parzyste od 58 do końca, Cytrynowa, Czeremchy, Czereśniowa, Długa, Dzikiej Róży, Gronostajowa, Jelenia, Krótka, Kruszyny, Limonkowa, Lisia, Malinowa, Migdałowa, Niedźwiedzia, Orzechowa, Owocowa, Polanka, Polna, Pomarańczowa, Poprzeczna numery nieparzyste od 1 do końca, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnika, Rysia, Sarnia, Szosa Gdańska numery parzyste od 58 do końca, Truskawkowa, Trzmieliny, Tuberozy, Wilcza, Zacisze, Zajęcza, Zakątek, Zalesie, Zapłotek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments