Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie dwóch rowerzystów na ścieżce. Policja wyjaśnia, jak do tego doszło

Dodano: 01.07.2022 | 12:06

Na zdjęciu: Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Fot. Szymon Fiałkowski

Zderzenie dwóch rowerzystów na ścieżce rowerowej. Policja poszukuje świadków.

3 czerwca 2022 roku ok. godz. 17:00 doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystów przy ul. Bydgoskiej w Solcu Kujawskim. Dwóch rowerzystów zderzyło się na ścieżce rowerowej i jeden z nich doznał obrażeń ciała.

Policjanci z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim zbierają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku. W związku z tym w ostatnich dniach czerwca zwrócili się z prośbą o zgłaszanie się do świadków wypadku lub wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje o zdarzeniu.

Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 71 06 w godzinach 9:00-15:00 lub całodobowo pod numerami 47 751 12 49 i 112, powołując się na znak sprawy L.dz. VII-Kr-1374/22.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elba
Elba
2 lat temu

Brzmi śmiesznie, ale śmieszne wcale nie jest. Niestety w naszym pięknym kraju ścieżek rowerowych jest mało, a jak już są to niestety tak wąskie, że dwa rowery mają problem żeby się kierownicami minąć. Wystarczy trafić na takiego co „nie zjadę ani na centymetr” lub miejsce gdzie po prostu nie ma gdzie uciec w bok i wypadek gotowy. Aż strach z dzieckiem jechać.