Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
69% wilgotność
Wiatr: 8km/h SW
H 17 • L 15
8C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek przy Szpitalnej: Kobieta potrącona przez tramwaj straciła obie nogi! [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]
16.02.2018 | 21:05

Wypadek przy Szpitalnej: Kobieta potrącona przez tramwaj straciła obie nogi! [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Kobieta została wyciągnięta spod tramwaju i po zaopatrzeniu w karetce została zabrana do szpitala.

Fot. Stanisław Gazda

Przy ulicy Szpitalnej, tuż za przystankiem tramwajowym w kierunku Glinek przez tramwaj linii nr 4 potrącona została kobieta w średnim wieku.

Gdy pojawiliśmy się na miejscu zdarzenia kobieta była już wyciągnięta spod tramwaju i zaopatrywana przez załogę pogotowia ratunkowego. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy doznała urazu nóg i została przetransportowana do szpitala.

W związku ze zdarzeniem ruch tramwajów oraz przejazd w kierunku Glinek jeszcze przez krótki czas będzie niemożliwy.

Więcej szczegółów wkrótce.

AKTUALIZACJA [21.34] : Udało nam się ustalić najbardziej prawdopodobny przebieg zdarzenia. Kobieta około sześćdziesiątki, o nieznanej tożsamości, stała przy ul. Szpitalnej na przystanku w stronę centrum. Gdy na znajdujący się niemal naprzeciwko przystanek w kierunku Glinek kilkanaście minut po godzinie dwudziestej podjechał tramwaj i przygotowywał się do odjazdu – kobieta nagle zdecydowała się zatrzymać odjeżdżający tramwaj, przechodząc w niedozwolonym miejscu. Mijając go z lewej strony, znalazła się z jego przodu.  Wówczas motorniczy patrząc w prawo, po upewnieniu się, że  wszyscy weszli już do pojazdu zamknął drzwi i ruszył z przystanku. Kobieta nie zdążywszy zejść z torowiska znalazła się pod kołami tramwaju. W karetce trwała walka o jej życie. Wiadomo, że obu nóg na pewno nie uda się uratować – zostaną amputowane.


Powiązane treści