Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
71% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 14 • L 14
8C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
9C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWystąp na scenie podczas Blokady Łużyka
12.02.2016 | 15:08

Wystąp na scenie podczas Blokady Łużyka

Konkurs organizowany jest już po raz drugi.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego konkurs

Fot.

Śpiewasz, grasz w zespole i chciałbyś wystąpić na scenie? Swoje marzenie możesz spełnić podczas juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studencki UKW. Wystarczy wziąć udział w konkursie Blokada Łużyka.

Zwycięzcy zaprezentują się na juwenaliowej scenie podczas Blokady Łużyka 2016. Taką możliwość mają wszyscy (nie tylko studenci), którzy do 23 lutego wyślą swoje zgłoszenie na e-mail: blokadaluzyka@wp.pl W treści zgłoszenia musi znaleźć się krótki opis działalności swojej/zespołu oraz dwa wykonane przez siebie utwory. To członkowie Kapituły Konkursowej zadecydują, kto wystąpi podczas Blokady Łużyka, a zwycięzcy dowiedzą się o tym drogą mailową.

Regulamin konkursy oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej Samorządu Studenckiego UKW i na oficjalnej stronie Blokady Łużyka.

Blokada Łużyka to legendarna impreza, która odbywa się już od 14 lat w ramach Juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studencki UKW. Określana jest jako święto grillowania, wspólnych zabaw i koncertów kapel studenckich. Jej nazwa pochodzi od miejsca, w którym się odbywała. Na początku była organizowana na ul. Łużyckiej, gdzie studenci blokowali ulice i bawili się na niej. Jednak szybko zyskała rozgłos i wzbudziła zainteresowanie coraz większej liczby młodych ludzi, więc przeniesiono ją na teren UKW przy ul. Chodkiewicza.


Powiązane treści