[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Z pierwszej ligi do Zawiszy! Ciekawy transfer „Niebiesko-Czarnych”

Dodano: 25.07.2021 | 13:13

Na zdjęciu: 25-letni Koziara ma na koncie 22 występy na poziomie I ligi.

Fot. Zawisza Bydgoszcz

Maciej Koziara został nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszczy. Wiosną pomocnik grał w pierwszoligowym GKS Bełchatów.

Nowy nabytek „Niebiesko-Czarnych” 2 sierpnia skończy 25 lat. Karierę zaczynał w Arce Gdynia. Później grał w Gryfie Wejherowo, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie czy Miedzi Legnica. W minionym sezonie grał na boiskach trzeciej i pierwszej ligi: jesienią strzelił osiem bramek w 16 meczach dla rezerw Miedzi – był najlepszym strzelcem zespołu.

Wiosną ponownie dołączył do GKS Bełchatów, w którym występował rok wcześniej. W zakończonych niedawno rozgrywkach spędził na boiskach I ligi 396 minut: dwa razy zaczynał mecze w pierwszym składzie, a 10 razy wchodził z ławki rezerwowych. Niestety, ani razu nie wpisał się na listę strzelców, a bełchatowianie zostali zdegradowani do II ligi. Jak wyliczył ZawiszaStats, Koziara łącznie ma na koncie 22 występy (634 minuty) na poziomie zaplecza ekstraklasy.

Nowy nabytek Zawiszy jest prawonożnym pomocnikiem mogącym występować na pozycjach „8” i „10”. To kolejny transfer beniaminka III ligi – w ostatnich dniach klub z Gdańskiej 163 ogłosił pozyskanie Stanisława Wędzelewskiego, Łukasza Tabisza,  bramkarzy: Michała Dumieńskiego (ostatnio Sportis Łochowo) i Bartosza Szelonga, obrońcy Olimpii Grudziądz Adama Paliwody i Jana Chachuły z Budowlanego KS Bydgoszcz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments