[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zadbaj o formę w Maximusie. Rozdajemy karnety [KONKURS]

Dodano: 22.07.2016 | 10:59

Na zgłoszenia czekamy do środy.

Na zdjęciu: Maximus w swojej kadrze trenerskiej posiada mistrzów dyscyplin takich jak kulturystyka, fitness a także strong man.

Fot. MP

We współpracy z klubem fitness Maximus portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pięć miesięcznych karnetów.

Siłownia mieszcząca się przy ulicy Chabrowej 8 na bydgoskich Wyżynach oferuje dwie sale treningowe oraz przestronną salę siłową. Ponadto w klubie znajduje się gabinet masażu oferujący usługi kosmetyczno-terapeutyczne, sauna oraz sklepem z odzywkami. Zdobywcy karnetów będą mogli ćwiczyć w godzinach otwarcia klubu: poniedziałek-piątek od 7:00 do 22:00, w sobotę od 8:00 do 18:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. Więcej informacji o klubie na jego stronie internetowej www.maximus-klub.pl.

By wygrać karnet i móc przez miesiąc ćwiczyć za darmo, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „MAXIMUS”, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

Zakończenie konkursu: środa (27.07) godz. 20:00. Zwycięzców o fakcie wygranej i sposobie odbioru nagród poinformujemy w e-mailach zwrotnych.