Bydgoszcz
2C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 3 • L 1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZaginął upośledzony umysłowo 31-latek. Trwają poszukiwania
18.07.2017 | 00:20

Zaginął upośledzony umysłowo 31-latek. Trwają poszukiwania

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt osobisty w najbliższym komisariacie policji lub pod numerem 997 i 112.

Na zdjęciu: Zaginiony mężczyzna

Fot. mat. pras. KWP w Bydgoszczy

Rodzina, znajomi oraz policjanci szukają zaginionego Michała Mercika. Niespełna 31-letni mężczyzna jest osobą upośledzoną umysłowo w stopniu znacznym.

Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała oraz posiada krótko przystrzyżone włosy oraz zakola. Jego cechy charakterystyczne to złamany noc, tatuaż o napisie „Merol” na prawej łydce oraz 3 cm blizna na brzuchu po operacji.

Zaginiony po raz ostatni widziany był 10 lipca br. około godziny 12:00. Właśnie wtedy wyszedł on z domu. W momencie opuszczenia budynku był ubrany w krótkie granatowe spodenki, czerwoną koszulkę z krótkim rękawem ze znaczkiem NIKE, czarno-brązowe buty adidasa. Ponadto posiadał na szyi klucze, kartę z orzeczeniem niepełnosprawności i zwalniającą z opłat za przejazdy komunikacją publiczną po terenie Bydgoszczy oraz dowód osobisty wystawiony na swoje nazwisko.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt osobisty w najbliższym komisariacie policji lub pod numerem 997 i 112.


Podobne wpisy

Powiązane treści