[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Już w czwartek zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem. Będzie wiele atrakcji!

Dodano: 27.07.2022 | 21:01

Na zdjęciu: Przez cały miesiąc dzieci trenowały na boiskach Chemika.

Fot. mat. prasowe

Już w czwartek, 28 lipca o godz. 18:00 odbędzie się uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem 2022. Na młodych uczestników akcji czeka wiele atrakcji.

Za nami już prawie miesiąc treningów podczas Oponeo Wakacji z Chemikiem. W czwartek  przyjdzie czas na podsumowanie zajęć. Dlatego klub zaprasza wszystkich uczestników na uroczyste zakończenie. Wzorem ubiegłych lat uroczystość odbędzie się tam, gdzie spotykano się na treningach – na boiskach BKS Chemik przy ul. Glinki 79.

W tym roku zakończenie będzie miało nieco inny scenariusz. Rozpocznie się oczywiście od części oficjalnej – będą podziękowania dla partnerów akcji, wspólne zdjęcie i wręczenie nagród za organizowane w ostatnich dniach konkursy. Tak jak na zakończenie każdej edycji, podczas czwartkowego wydarzenia każdy uczestnik akcji dostanie pamiątki z okazji zakończenia treningów.

– W czasie zakończenia będziecie mogli zobaczyć niesamowite tricki piłkarskie podczas pokazu freestyle football. Na własne oczy przekonacie się, jaki cuda można robić z piłką – zapowiadają organizatorzy. – Gdy już otrzymacie upominki i zrobicie pamiątkowe zdjęcia z trenerami, nasze spotkanie wcale się nie skończy. Przez dwie godziny do Waszej dyspozycji będzie strefa rozrywki.

Na boiskach Chemika na uczestników akcji czekać będą stanowiska malowania buzi, stanowiska z balonami, wata cukrowa i popcorn, strefa sportu i rekreacji, strefa zabaw dla najmłodszych oraz strefa konkursów i zabaw ekologicznych. Czekać będą również strażacy, którzy zaprezentują swój wóz.

Wszystkie te atrakcje będą – tak jak całe Oponeo Wakacje z Chemikiem – darmowe.

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Bydgoskie Centrum Sportu, JHM Development, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, Kappa i SM Budowlani, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane jest przy udziale środków z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Już w czwartek zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem. Będzie wiele atrakcji!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments