[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zakończono prace nad Centrum Rozwoju. Pierwsi najemcy podpisują umowy

Dodano: 11.01.2023 | 09:33

Na zdjęciu: Centrum Rozwoju zostało oddane do użytku.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Zakończono ostatni etap prac nad Centrum Rozwoju. Obiekt jest obecnie wyposażany.

Właśnie zakończyły się prace nad inkubatorem przedsiębiorczości w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, który zyskał nazwę Centrum Rozwoju. Jego celem jest wspieranie gospodarczego rozwoju miasta i regionu, a przede wszystkim firm dopiero wchodzących na rynek.

Obiekt składa się z 3-kondygnacyjnej części biurowej i parterowej hali podzielonej na ponad 20 boksów. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obecnie Centrum Rozwoju jest wyposażane m.in. w meble. Zostało również zakupione oprogramowanie i sprzęt IT.

Wykonawcą prac była firma “Lech”. Koszt całego projektu wyniósł 27 mln zł, z czego 19 mln zł było dofinansowaniem z unijnych środków. W ramach inwestycji powstał budynek, drogi dojazdowe i parking. Przyległy teren został również zagospodarowany zielenią. Obiekt jest już oddany do użytku i pierwsi najemcy są w trakcie podpisywania umów.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments