Zawisza udanie rozpoczął sezon
Dodano: 19.08.2017 | 23:30Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy rozpoczęli sezon od zwycięstwa.
Fot. ST
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zaczęli sezon od zwycięstwa. W sobotę podopieczni Jacka Łukomskiego pokonali GLKS Dobrcz.
Niebiesko-Czarni objęli prowadzenie w 21. minucie spotkania, gdy gola dla gospodarzy zdobył Adrian Brzeziński. Osiem minut później Artur Cielasiński podwyższył na 2:0. Trzecia i ostatnia bramka padła w samej końcówce meczu, w doliczonym czasie gry, kiedy Patryk Straszewski ustalił wynik na 3:0 dla Zawiszy.
Za tydzień bydgoszczanie zagrają na wyjeździe z Myśliwcem Gostycyn. Najbliższy rywal zawiszan zremisował dziś z GLKS Osielsko 1:1.
1. kolejka A klasy
Zawisza Bydgoszcz – GLKS Dobrcz 3:0
bramki: Adrian Brzeziński 21′, Artur Cielasiński 29′, Patryk Staszewski 93′
Zawisza: Stypczyński – Cielasiński, Stoppel, Detmer, Szymański – Brzeziński (46′ Ziemba), Błażejewicz, Wiśniewski (49′ Stachewicz), Ruczyński (75′ Lewandowski), Bereza (53′ Straszewski), Kanik.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















