Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 1 • L 1
2C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
5C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZmiany w Galerii Fordon. Zwrot akcji w sprawie drogerii Rossmann
17.11.2021 | 12:07

Zmiany w Galerii Fordon. Zwrot akcji w sprawie drogerii Rossmann

Na zdjęciu: Centrum handlowe przy ulicy Skarżyńskiego 10 od maja tego roku jest zarządzane przez Keen Property Management.

Fot. Jakub Soboczyński

Sklep Rossmann, znajdujący się dotychczas w Galerii Fordon, został zamknięty. Pomimo wcześniejszych informacji o całkowitej likwidacji drogerii, sieć porozumiała się z właścicielem i zostaje w obiekcie.

Centrum handlowe przy ulicy Skarżyńskiego 10 od maja tego roku jest zarządzane przez Keen Property Management. Nowy właściciel zapowiadał zmiany w ofercie galerii, które zachodzą już od kilku tygodni. Na pierwszym piętrze powstanie siłownia sieci CityFit w modelu CityFit Blue. Są to kluby o mniejszej powierzchni, przystosowane do funkcjonowania zarówno jako lokale własne, jak i w modelu franczyzowym. Nowa siłownia ma zostać otwarta wiosną przyszłego roku. Najwyższa kondygnacja, gdzie funkcjonowały kluby Fitness i Cross Fordon ma być z kolei zagospodarowana na potrzeby biurowe i gabinetowe.

W wiosennym komunikacie o zmianie właściciela przedstawiciele Keen Property Management informowali, że zmiany obejmą też aktualnych najemców Galerii Fordon. Zapowiadano bowiem, że powiększony zostanie znajdujący się na parterze sklep sieci Rossmann. We wtorek, 16 listopada został on jednak zamknięty. Początkowo sieć informowała, że rezygnuje z tej lokalizacji, gdyż nie odpowiadały jej warunki najmu. Kilka godzin później otrzymaliśmy jednak informacje o zwrocie akcji. – Porozumieliśmy się z właścicielem i zostajemy w galerii – przekazała Agata Nowakowska, rzeczniczka prasowa sieci Rossmann. Warto dodać, że sieć Rossmann ma swój sklep kilkaset metrów dalej – w Carrefourze przy ulicy Skarżyńskiego 2.

Warto dodać, że nowy właściciel Galerii Fordon zapowiada także otwarcie sklepów innych nowych marek. Mają do nich należeć między innymi Maxi Zoo czy Action. Na terenie centrum ma powstać również plac zabaw dla dzieci. Na ten moment – poza zamknięciami lokali – największą zmianą było odnowienie zabrudzonej szklanej elewacji budynku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
Dariusz
10 dni temu

Warto by pomyśleć o otwarciu CCC.

Mario
Mario
8 dni temu

Dobra Reastautacja by się przydała na ostatnim pietrze

Powiązane treści