[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zmiany w ruchu na budowie S5. Dotyczą odcinka Białe Błota – Szubin [MAPA]

Dodano: 22.10.2020 | 15:34

Na zdjęciu: W ubiegłym tygodniu otwarto drugą jezdnię na odcinku z Szubina do Żnina. Teraz zmiany w ruchu nastąpią na odcinku z Szubina do Białych Błot.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kolejne zmiany w ruchu w związku z budową drogi ekspresowej S5. Od jutra zmieni się organizacja ruchu na odcinku pomiędzy Białymi Błotami a Szubinem.

Od piątku, 23 października, od godziny 10:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów poruszających się przy budowie drogi ekspresowej na odcinku 5 Białe Błota – Szubin. Na wysokości miejscowości Kruszyn Krajeński ruch pojazdów zostanie przeniesiony z dotychczasowej drogi krajowej nr 5 na drogę dojazdową oznaczoną symbolem DD1, a ruch lokalny na drogę dojazdową DD2. Taka organizacja ruchu potrwa na tym odcinku do maja 2021 roku.

Prosimy kierowców o zachowanie szczegolnej ostrożności i przepraszamy za ewentualne utrudnienia – mówi Paweł Bruger, rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej MIRBUD. Należące do Grupy spółki Kobylarnia i Mirbud S.A. są wykonawcą tego odcinka drogi ekspresowej S5. Planowany termin oddania tego fragmentu do użytku to 2022 rok. W ubiegłym tygodniu (12 października) dla ruchu otwarto obie jezdnie odcinka drogi S5 pomiędzy Szubinem a Żninem. W obu kierunkach obowiązuje jednak ograniczenie prędkości do 70 kilometrów na godzinę.

23-10-2020

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments