Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Znamy największego najemcę Outlet Center Bydgoszcz

Dodano: 26.03.2018 | 19:54
Outlet Center Bydgoszcz

Polska marka otworzy w Bydgoszczy pierwszy sklep w nowym koncepcie.

Na zdjęciu: Budowa centrum handlowego niebawem dobiegnie końca.

Fot. archiwum

Znamy kolejną firmę, która otworzy swój sklep w Outlet Center Bydgoszcz powstającym w pobliżu ulicy Fordońskiej.

Jak podaje portal Propertynews.pl, największym najemcą centrum handlowego będzie CCC. Sieć zajmująca się sprzedażą obuwia otworzy w Bydgoszczy pierwszy lokal w nowym koncepcie.

Polska spółka jest największym producentem obuwia w Europie. Jej sklepy są obecne w 17 krajach. W 2017 roku CCC osiągnęło zysk w wysokości 302,3 miliona złotych. Firma kontrolowana przez Dariusza Miłka planuje ekspansję zagraniczną w krajach arabskich – w 2019 roku zamierza otworzyć swoje lokale m. in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Katarze.


CZYTAJ WIĘCEJ O OUTLET CENTER BYDGOSZCZ


Budowa hali przy ulicy Fordońskiej wkroczyła w końcową fazę – najemcy dokonują już aranżacji swoich lokali. W outlecie znajdą się sklepy takich marek jak m. in. Martes Sport, Puma, Adidas, Reebok, New Balance, Monnari, Home & Cook czy Vestus. Wiadomo też, że inwestor zamierza stworzyć obok outletu park handlowy. W związku z powstaniem Outlet Center przebudowany zostanie układ drogowy wokół obiektu – kilka dni temu ZDMiKP otworzył oferty w przetargu na remont skrzyżowań Fordońskiej z Inflancką i Niewiteckiego. Jedyną propozycję, przewyższającą budżet zamawiającego o ponad dwa miliony złotych, złożyła firma Betpol.

Znamy największego najemcę Outlet Center Bydgoszcz