Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 5 • L 2
8C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaŻona Rafała Piaseckiego opublikowała wstrząsające nagranie [AUDIO +18]
16.04.2017 | 21:51

Żona Rafała Piaseckiego opublikowała wstrząsające nagranie [AUDIO +18]

UWAGA! Nagranie zawiera wulgaryzmy.

Żona radnego Rafała Piaseckiego opublikowała w sieci trwające ponad trzydzieści minut nagranie rejestrujące jej kłótnię z mężem. Przedstawione dialogi są wstrząsające.

O istnieniu nagrań poinformowano tydzień temu, gdy kobieta wraz z adwokatem Filipem Dopierałą pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” na antenie TVP 2. Wizerunek i nazwisko nie zostały opublikowane, a z jej relacji wynikało, że mąż znęcał się nad nią od ślubu. Początkowo nie zgłaszała tego policji, a agresja miała nasilić się w 2013 roku. Kobieta miała być bita, wywożona do lasu, zrzucana ze skarpy czy wyrzucana z domu w samej odzieży nocnej. Biciem miała zakończyć się m.in sytuacja, gdy w telefonie męża znalazła sms-y o treściach intymnych wysyłane do nieznanej jej osoby.

Piasecki od początku zaprzeczał oskarżeniom, choć przyznał, że zdarzało mu się „zatykać usta żony, gdy krzyczała” oraz wyrzucić jej baterię i zasilacz od laptopa, gdy nie chciała z nim spędzać czasu. Tłumaczył to wywodzeniem się z „tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, prasuje i gotuje”. Po nagłośnieniu afery polityk wycofał się z życia publicznego – przestał pojawiać się na sesjach rady miasta oraz zrezygnował z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości.

Czytaj także: Rafał Piasecki oburzony. „Gejom mówię stanowcze NIE”

Jedno z nagrań, o którym wspomniano podczas programu TVP 2 pojawiło się w serwisie YouTube. Przez ponad trzydzieści minut kobieta jest wyzywana i poniżana, a mężczyzna grozi jej i przeklina. – Nie piszcz, bo cię zaj…, rozumiesz? Zabije cię – słyszymy. Później padają też słowa: – Wyszłaś k… ze śmietnika i teraz k… myślisz, że jesteś arystokratką angielską. Nie, k…, nie. Ty jesteś g…, rozumiesz?.

Podobnych fragmentów jest wiele. Pod materiałem autorka umieściła opis: „Nagranie zaczyna się od 3m10s kończy się 38m35s. Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia. Na dzień dzisiejszy udostępniam tylko jedno nagranie z kilkunastu jakie posiadam.”


Powiązane treści