Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Żużlowa Polonia podała termin mistrzostw Bydgoszczy. Impreza pod koniec marca

Dodano: 09.03.2018 | 12:14

Impreza zostanie połączona z prezentacją składu Polonii.

Na zdjęciu: Indywidualne mistrzostwa Bydgoszczy odbędą się 23 marca.

Fot. Stanisław Gazda

Ustalono termin II indywidualnych mistrzostw Bydgoszczy. Impreza zostanie rozegrana 23 marca na stadionie przy ul. Sportowej.

Zawody miały odbyć się w ubiegłym roku, ale wówczas zostały one odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych i przełożono je właśnie na wiosnę.

CZYTAJ WIĘCEJ: 7,7 mln zł na remont stadionu Polonii. Kiedy ruszą prace?

W zawodach wystąpią zawodnicy, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentowali barwy Polonii w rozgrywkach drugoligowych. Nie jest jednak wykluczone, że może dojść do pewnych korekt w liście startowej. – Wzorem ubiegłego roku zwycięzcy poszczególnych biegów będą losowali nagrody rzeczowe i osobiście będą je odbierać pod trybuną główną – piszą na facebooku organizatorzy turnieju. Zapowiadają też, że na kibiców będzie czekało wiele atrakcji.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Mam wizję, aby klub wstał z kolan”. Przedstawiciele Polonii odpowiadali na pytania członków miejskiej komisji sportu

To nie będą jedyne indywidualne zawody przy ul. Sportowej 2. Jak już informowaliśmy, w planach jest również chęć organizacji turnieju „Asy dla Tomasza Golloba„. Nie ma jednak nadal wyznaczonego dokładnego terminu rozegrania tych zawodów.

Szymon Fiałkowski