Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeAutobusy Mobilis wyjechały na bydgoskie ulice [ZDJĘCIA]
03.01.2023 | 08:32

Autobusy Mobilis wyjechały na bydgoskie ulice [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

Od niedzieli (1 stycznia) na ulicach Bydgoszczy kursują autobusy Mobilisu.

Mobilis jest nowym przewoźnikiem w komunikacji miejskiej. Firma od pierwszego dnia 2023 roku zastąpiła Irex Trans i po wygranym przetargu obsługuje jedenaście linii autobusowych: 51, 53, 55, 56, 58, 62, 67, 69, 73, 76 i 85.

Na ulice miasta wyjechały zakupione przez Mobilis nowe autobusy marki Mercedes-Benz. Tych zakupionych zostało w sumie 49: 28 z nich to pojazdy 18-metrowe, a 21 – 12-metrowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
1 rok temu

konkurencja mile widziana i może podniesie to jakość usług przewozowych w naszym mieście i chyba Mobilis Bydgoszcz jest o wiele lepszym i bardziej doświadczonym przewoźnikiem od Irtransu

poinformowany
poinformowany
1 rok temu

Niech lepiej PiP sprawdzi grafiki z rzeczywistością bo inne w sidzibie w warszawie a inne u kierowców = 240h . hehe to było do przewidzenia skądś musi być ta różnica w cenie. mam tipa do PiP najlepiej niech kamery sprawdzą autobusu z grafikami 🙂

zzz
zzz
1 rok temu

Na razie wypadają dość dobrze, prawie bez incydentów. Oby było tylko lepiej i biegiem czasu autobusy się nie rozpadały, bo właśnie to, obok kierowców co jeździli jakby worki z ziemniakami wozili, było największym minusem Irexu. Te ich autobusy dosłownie się rozpadały i tym śmieszniej brzmiał Bruski jak dawał ich jako wzór w czasie protestu xD. Oby mógł dawać za wzór Mobilis. No i najważniejszy problem całej komunikacji, którego urzędnicy nie widza. Ciecie w rozkładach (super sposób na walkę z samochodami jak ma się 20 minut na autobus / tramwaj czekać xD), oraz to z czym nie jest robione nic –… Czytaj więcej »