Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 12 • L 10
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
15C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBrodacze opanują Bydgoszcz
21.06.2016 | 10:21

Brodacze opanują Bydgoszcz

26 czerwca odbędzie się II Zlot Brodaczy, podczas którego nastąpi próba pobicia rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy".

Na zdjęciu: Organizatorzy liczą, że w tym roku zjawi się znacznie więcej brodaczy.

Fot. materiały prasowe

Brody górą – takie hasło dominować będzie podczas II Zlotu Brodaczy zainicjowanego przez Barber Shop Bydgoszcz. Odbędzie się ono już 26 czerwca na Polanie Różopole w Myślęcinku podczas imprezy Otwieracz/Powitanie Lata 2016. 

W trakcie trwania zlotu nastąpi próba pobicia oficjalnego rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”, który został ustanowiony w zeszłym roku i wynosi 96 osób z zarostem. Organizatorzy liczą, że tegoroczny wynik będzie trzycyfrowy – na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku zapisało się ponad 300 osób. Próba pobicia rekordu Polski rozpocznie się około godziny 16.30 przed sceną. Na znak wspólnoty, z brodaczy ułożony zostanie wzór męskiego zarostu. Wszystko będzie uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu.

Dla brodatych gości przygotowano wiele konkursów, gdzie nagrodami będą produkty do pielęgnacji męskiego zarostu przygotowane przez Barber Shop Bydgoszcz, Męską Wyspę, Pana Drwala oraz Stylowego Brodacza. Cały event będzie nagrywany przez Barber TV.

Oczywiście, ze zlotu skorzysta także płeć piękna. Dla pań firma Dermo-Medica przygotowała nagrody w konkursie takie jak: masaż twarzy oraz peeling twarzy, natomiast Sklep Yankee 4You autoryzowany Salon Yankee Candle przygotował wspaniałe świece jako dekoracje do domu. Od godziny 14:00 do 17:30 będzie można skorzystać z darmowego strzyżenia i golenia brody, jednak organizatorzy zastrzegają, że w tym czasie są w stanie przyjąć siedmiu panów z zarostem. Również pojawią się produkty typowe do pielęgnacji brody.


Powiązane treści