Bydgoszcz
22C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 22 • L 21
25C
Sr
25C
Czw
25C
Pt
25C
Sob
28C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPowitanie lata w Myślęcinku. Co przygotowano w tym roku?
Myślęcinek_Bydgoszcz_-_festyn_b
16.06.2016 | 12:30

Powitanie lata w Myślęcinku. Co przygotowano w tym roku?

Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska.

Na zdjęciu: Festiwal odbywa się w Myślęcinku już od kilku lat.

Fot. Pit1233 / wikipedia

Już 26 czerwca odbędzie się Otwieracz/Powitanie lata 2016. Podczas jednej z ważniejszych imprez organizowanych z Myślęcinku na pewno nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych. Sprawdzamy, co znalazło się w programie wydarzenia.

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00. Do 22:00 na polanie Różopole będzie można m.in. zobaczyć pokaz psich umiejętności w wykonaniu czworonogów z Polskiej Fundacji Kynoterapeutycznej, uczestniczyć we wspólnej zumbie i zajęciach fitness na trampolinkach, podziwiać nowoczesne auta, poznać nowe trendy w urządzaniu domu. Na Różopolu znajdzie się również strefa piękna i zdrowia z masażem, makijażystami, dietetykiem, stylizacją paznokci i pokazem pierwszej pomocy przedmedycznej. Specjalnie dla dzieci przygotowany zostanie minilunapark oraz możliwość oprowadzana na kucyku.

W trakcie imprezy odbędzie się też II Zlot Brodaczy. Podczas niego nastąpi próba pobicia oficjalnego rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”. Aktualny wynik to 96 osób. Został on ustanowiony w zeszłym roku. Jednak teraz liczba ta może znacznie wzrosnąć. Do tej pory chęć uczestnictwa zgłosiło już ponad 200 osób. O tym, ilu z nich weźmie udział w próbie pobicia rekordu przekonamy się o godz. 16:30 przed sceną na Rożópolu. Ponadto w trakcie zlotu zainicjowanego przez Barber Shop Bydgoszcz będzie można skorzystać z darmowego strzyżenia i golenia brody. W godz. 14:00-17:30 organizatorzy przyjmą siedmiu panów z zarostem. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami nie tylko dla mężczyzn, ale również przedstawicielek płci pięknej.

26 czerwca w Myślęcinku odbędzie się też Color Festival Bydgoszcz. W godz. 15:00-22:00 co godzinę nastąpi wyrzut kolorowych proszków holi. Z tej atrakcji skorzystają osoby, które zakupią bilet. W przedsprzedaży kosztuje on 12 zł, a w dniu imprezy jego cena wzrośnie do 15 zł. Dzieci do 7 lat wejdą za darmo. Bilety można kupić m.in. w restauracji Bobby Burger na Starym Rynku.

Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście dobrej muzyki. Na samym początku wystąpią bydgoszczanie: zespół Blackberry Hill zaprezentuje utworu powstałe z połączenia muzyki indie i folk, a członkowie kapeli Jimi Birchwood pokażą co to jest grunge’owe brzmienie. W Myślęcinku posłuchać będzie można także Kobranocki. Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska.


Powiązane treści