Bydgoszcz
6C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h NNW
H 8 • L 5
15C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
7C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleChuligańskie akcje w Zielonych Arkadach. Para młodych ludzi niszczyła odzież w sklepie sportowym [WIDEO]
Zielone Arkady Bydgoszcz
15.12.2020 | 19:54

Chuligańskie akcje w Zielonych Arkadach. Para młodych ludzi niszczyła odzież w sklepie sportowym [WIDEO]

Na zdjęciu: Policjanci poszukują osób, które na przełomie września i października zniszczyły odzież w jednym ze sklepów w Zielonych Arkadach.

Fot. Szymon Fiałkowski

Trzy bluzy wartości niemal 700 złotych zniszczyła para, która kilka tygodni temu odwiedziła jeden ze sklepów w centrum handlowym Zielone Arkady. Sprawa trafiła na policję, która teraz prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców.

Sprawa jest nietypowa, bo choć mężczyzna uwieczniony na sklepowym monitoringu wyrwał zabezpieczenia uniemożliwiające wyniesienie odzieży ze sklepu, to do kradzieży ostatecznie nie doszło. Jednak uszkodzenia bluz (dziury w materiale) uniemożliwiły ich sprzedaż. Straty oceniono na dokładnie 669 złotych.

We wtorek policjanci przekazali mediom komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawców. Niezbyt cenną wskazówką będzie fakt, że zdarzenie miało miejsce między 12 września a 3 października. Funkcjonariusze liczą, że ktoś rozpozna uwiecznione na nagraniu osoby (mężczyznę i kobietę), którzy mają jednak założone maseczki (film publikujemy poniżej).

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji osób zarejestrowanych przez kamery sklepowe, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją. Sprawę prowadzi komisariat Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej. Telefonicznie z mundurowymi można skontaktować się pod numerami: 47 751-52-76 lub (całodobowo) 47 751-52-69 oraz 112 (powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3141/20).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści