Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Gdzie w Bydgoszczy zrobić meble na wymiar ?

Dodano: 21.01.2022 | 15:46

Na zdjęciu: Rodzaj płyty bazowej, a więc jej gęstość, przekłada się na wytrzymałość powstałych mebli.

Fot. nadesłane

Ciekawie zaprojektowane i odpowiednio wykonane meble na wymiar trafią w najbardziej wyszukane gusta wymagających Klientów. Jeśli siły łączą doświadczony projektant i doświadczony zakład stolarski robiący zabudowę pod wymiar, można zakładać bardzo ciekawe efekty. Istotne są nie tylko projekt i realizacja, ale też właściwy dobór płyty meblowej.

Osoby, które planują zamówienie mebli na wymiar zwykle skupiają się tylko na kwestii wizualnej. W ten sposób najważniejszymi cechami bywają kolorystyka, różnorodność wariantów kolorystycznych, oryginalność. Oczywiście, są one istotne, jednak wybierając materiał i wykonawcę należy na płyty meblowe spojrzeć inaczej, gdyż bardzo istotne są również inne właściwości. To np. parametry użytkowe stosowanych materiałów. Są nimi rodzaj płyty bazowej (wiórowa czy MDF), odporność powierzchni, sposób konserwacji i wiele innych czynników.

Jak wygląda to w praktyce?  Rodzaj płyty bazowej, a więc jej gęstość, przekłada się na wytrzymałość powstałych mebli. W efekcie im gęstość jest wyższa, tym  zabudowa będzie bardziej wytrzymała. –  Decydując się zamówienie mebli na wymiar w Bydgoszczy, warto sprawdzić ofertę SWISS KRONO. To bardzo bogata  kolekcja kolorów zarówno płyt laminowanych, jak i blatów kuchennych, a  z drugiej – niezaprzeczalna jakość  materiałów   – mówi Piotr Milewski, kierownik oddziału hurtowni Abler (ul. Łęczycka 8).

Gdzie w Bydgoszczy można zrobić dobre meble na wymiar? W tym mieście nie brakuje podmiotów, które zapewniają tego typu usługi. Abler w Bydgoszczy umożliwia nie tylko wybór kolorystyki płyt i blatów wymarzonych mebli. Ważna jest też możliwość otrzymania namiarów kontaktowych na sprawdzone zakłady stolarskie wykonujące od lat doceniane zabudowy dla klientów.

W efekcie, w hurtowni przy ul. Łęczyckiej można liczyć na szereg porad i wskazówek dotyczących zabudowy do kuchni, salonu, sypialni oraz innej przestrzeni  mieszkania.

Meble na wymiar w Bydgoszczy. Jaką firmę wybrać?

Klienci odwiedzający hurtownię Abler często proszą o kontakt do solidnego stolarza, który mógłby zrobić meble na wymiar. Duże znaczenie dla klientów odgrywa doświadczenie wykonawcy. Hurtownia, zlokalizowana przy Łęczyckiej, zapewnia wszystkie materiały potrzebne do realizacji każdego mebla. Jest to również miejsce, w którym można otrzymać porady techniczne. Stolarze współpracujący z Ablerem zamawiają nie tylko płyty meblowe. Korzystają też z wielu usług. To m.in. cięcie na wymiar, okleinowanie oraz nawierty.

Warto zauważyć, że zamówienia pochodzą często nie od wyspecjalizowanych zakładów. Są efektem pracy amatorów. Majsterkowicze wykorzystując ofertę Ablera zamawiają  gotowe formatki płyt (docięte na wymiar, oklejone i nawiercone). Są one przygotowane do montażu.

Jakie płyty meblowe w Bydgoszczy wybrać?

Które płyty meblowe wybrać tworząc zabudowę, która intrygować ma wyglądem i funkcjonalnością? Dekory płyt i blatów nie muszą ograniczać się wyłącznie do  imitacji drewna. Oczywiście tzw. dekory drewnopodobne są najpopularniejsze.  Propozycje SWISS KRONO okazują się być zdecydowanie szersze. Dają one  nieograniczone możliwości konfiguracji. Wśród nowoczesnych płyt meblowych wymienić można dekory fantazyjne, metaliki oraz różnego rodzaju unikolory. – Tak zbudowana jest kolekcja SWISS KRONO. Zawiera ona ponad 150 dekorów płyt laminowanych. Można liczyć również na ok. 90 dekorów blatów kuchennych. W efekcie, jest w czym wybierać. Każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie coś dla siebie, do swojego wymarzonego wnętrza – zauważa przedstawiciel handlowy Ablera.

Meble utrzymane w surowej stylizacji

Jak dobranie płyty meblowej wygląda w praktyce? Jeśli ktoś ceni skandynawskie, surowe wnętrza doceni dekor Beton Milenium. W tym wariancie jest zarówno płyta laminowana, jak i blat kuchenny. Dekor podkreśla chłód wnętrza. Łatwo skojarzyć go z klimatami Szwecji. Beton Milenium świetnie komponuje się zarówno z dekorami drewnopodobnymi, które wpływają na jego wizualne ocieplenie.

Ciekawy efekt ciepłego drewna

Niezmienne popularne są dekory podkreślające urok drewna. Propozycje takich wzorów drewnopodobnych – zwłaszcza dębów – tworzy niewątpliwie najszerszą  ofertę płyt pod kątem współczesnych mebli. – Przykładem jest Dąb Artisan podkreślający słoje i rysunek drewna. Podobne można scharakteryzować Dąb Rzym – z jednej strony zachwyca jasną kolorystyką, a z drugiej zaskakuje świetnie zarysowanymi usłojeniami i ciekawą strukturą – wskazują specjaliści Ablera.

Ciekawym wyborem mogą być też płyty  w dekorach tzw. fantazyjnych. To np. dekor Hong Kong, który doskonale sprawdzi się w  biurze czy restauracji.

Wszystkie dekory płyt meblowych zobaczysz na www.abler.pl i w lokalnym oddziale firmy, jak również na www.swisskrono.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments