III liga coraz bliżej. Zawisza nie dał szans Liderowi Włocławek

Dodano: 16.06.2021 | 23:27

Na zdjęciu: Piłkarze bydgoskiego Zawiszy pięciokrotnie cieszyli się z trafień w meczu z Liderem Włocławek.

Pewne i przekonujące zwycięstwo odnieśli w środę (16 czerwca) piłkarze bydgoskiego Zawiszy, którzy w zaległym meczu IV ligi pokonali na własnym boisku Lidera Włocławek.

„Niebiesko-czarni” wygrali u siebie 5:1 i są coraz bliżej awansu do III ligi. W pierwszej części spotkania padł tylko jeden gol, a jego autorem w 32 minucie był Wojciech Mielcarek.

Worek z bramkami na Gdańskiej 163 rozwiązał się po przerwie, a bohaterem meczu został Kamil Żylski, który popisał się hattrickiem. Piątego gola dla drużyny Piotra Kołca strzelił Tomasz Żyliński, a przyjezdni zdołali odpowiedzieć honorowym trafieniem w 85 minucie, którego autorem był Wojciech Łojeczko.

W ostatniej kolejce spotkań, Zawisza zagra w najbliższą sobotę (19 czerwca) z Pogonią Mogilno, natomiast zajmująca drugie miejsce w tabeli Włocłavia podejmie Kujawiankę Izbica Kujawska. Te dwa spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.

IV LIGA KUJAWSKO-POMORSKA – RUNDA WIOSENNA – GRUPA MISTRZOWSKA – SEZON 2020/2021 – 29 KOLEJKA – 16.06.2021 R.
ZAWISZA BYDGOSZCZ – LIDER WŁOCŁAWEK 5:1 (1:0)
Bramki: Wojciech Mielcarek 32′, Kamil Żylski 63′, 64′, 74′, Tomasz Żyliński 86′ – Wojciech Łojeczko 85′

ZAWISZA: Michał Oczkowski – Prejs, Witucki, Jastrzembski, Mateusz Oczkowski – Sochań, Kozłowski (67′ Maciejewski) – Żyliński, Mielcarek (76′ Zniszczol), Furst (46′ Żylski) – Piekuś (68′ Jaskólski).