Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kibice Zawiszy razem obejrzą finał Pucharu Polski. W Myślęcinku na telebimie

Dodano: 08.06.2024 | 16:42

Na zdjęciu: Kibice Zawiszy Bydgoszcz wspólnie obejrzą mecz na telebimie w Myślęcinku.

Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum

Kibice Zawiszy Bydgoszcz nie wybierają się na mecz finałowy Pucharu Polski KPZPN do Torunia. Zaplanowali jednak wspólne oglądanie spotkania w Myślęcinku.

Kibice i działacze Zawiszy Bydgoszcz zrezygnowali z wyjazdu na mecz finałowy Pucharu Polski KPZPN, ponieważ Elana przyznała im mniejszą od oczekiwanej liczbę biletów – 450 wejściówek. Przypomnijmy, że wcześniej Zawisza oferował, że zorganizuje finał u siebie, ale wobec braku zgody Elany przeprowadzono losowanie.

Wspólnie obejrzą mecz na telebimie

W związku z brakiem wyjazdu na mecz klub wraz z kibicami, Wakeparkiem oraz Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek organizuje wspólne oglądanie meczu na telebimie. Wstęp kosztuje 20 zł. Początek wydarzenia w środę, 12 czerwca o godz. 18:30 na terenie Wakeparku w Myślęcinku, zaś koniec zaplanowano na godz. 2:00 w nocy następnego dnia.

– Po meczu wszyscy razem poczekamy na piłkarzy, którzy przyjadą na wydarzenie prosto z meczu w Toruniu. Mamy nadzieję, że razem będziemy świętować zdobycie trzeciego z rzędu Pucharu Polski KPZPN – czytamy w komunikacie klubu.

Wkrótce klub ma opublikować kolejne informacje o wydarzeniu.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
1 miesiąc temu

Oby toruniakom wlali!

Michu
Michu
1 miesiąc temu

Napiszę to jeszcze raz, totalna kompromitacja KPZPN i tego śmiesznego klubiku z rydzykowa. Panowie Nowak i Dołożenko- czas na emeryturę!!! Zawiszo, wydostań się jak najszybciej z tego trzecioligowego g…. tzn bagna.

Jon
Jon
1 miesiąc temu

Zawiszy już niema ,jest tylko podróbka

Leonard Borowski
Leonard Borowski
1 miesiąc temu

Trzymamy kciuki za Elanę!
Nie ma czegoś takiego jak zawisza Bydgoszcz!
Jest zawisza Potulice!!!

Elon Musk
Elon Musk
1 miesiąc temu

Kopanie się po czołach na telebimie i jeszcze trzeba za to zapłacić. Ekstraklasy się nie da oglądać co dopiero tej kopanki.