Bydgoszcz
9C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 11 • L 8
11C
Pon
9C
Wt
10C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleKim są sprawcy kradzieży paliwa? Policja poszukuje złodziei ze stacji przy DK 10 [ZDJĘCIA]
12.04.2019 | 19:03

Kim są sprawcy kradzieży paliwa? Policja poszukuje złodziei ze stacji przy DK 10 [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Wizerunek jednego ze złodziei paliwa ze stacji przy DK 10.

Fot. KWP Bydgoszcz

Funkcjonariusze z Solca Kujawskiego proszą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawców kradzieży paliwa na stacji Circle K mieszczącej się przy drodze krajowej nr 10. W tym celu policja opublikowała wizerunki sprawców, które zostały zarejestrowane przez monitoring stacji.

Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim prowadzą szereg postępowań dotyczących kradzieży paliwa na stacji Circle K, mieszczącej się przy drodze krajowej nr 10. Wszyscy sprawcy poruszali się pojazdami z zamontowanymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Paliwo nalewane było nie tylko do baków, ale również do zbiorników znajdujących się na tylnych siedzeniach.


KLIKNIJ I SPRAWDŹ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Z BYDGOSKICH DRÓG


 

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców tych kradzieży lub posiadają jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ich wykrycia, o kontakt telefoniczny bezpośrednio z prowadzącym sprawy sierż. szt. Maciejem Cabańskim pod numerem telefonu 52 387 71 30, 695 350 748, elektronicznie na adres: maciej.cabanski@bg.policja.gov.pl  lub z Komisariatem Policji w Solcu Kujawskim tel: 52 387 71 00. Wszystkim, którzy chcą udzielić informacji, zagwarantowana jest anonimowość.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści