Bydgoszcz
12C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 12 • L 11
13C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
9C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleKolejna policyjna obserwacja na rondzie Toruńskim. Ośmiu kierowców z mandatami [WIDEO]
rondo toruńskie bydgoszcz
14.12.2019 | 10:38

Kolejna policyjna obserwacja na rondzie Toruńskim. Ośmiu kierowców z mandatami [WIDEO]

Na zdjęciu: Rondo Toruńskie.

Fot. ST

Funkcjonariusze bydgoskiej „drogówki” po raz kolejny obserwowali ruch pojazdów na rondzie Toruńskim w Bydgoszczy. Policyjne kamery namierzyły ośmiu kierowców, którzy nie zastosowali się do sygnalizacji świetlnej.

Kolejna akcja Wydziału Ruchu Drogowego, wspieranego przez Mobilne Centrum Monitoringu, odbyła się wczoraj (13 grudnia) przed południem. Przez dwie godziny mundurowi obserwowali rejon ronda Toruńskiego, zwracając szczególną uwagę na kierujących, którzy nie stosowali się sygnalizacji świetlnej i wjeżdżali na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W trakcie działań policjanci ujawnili ośmiu kierowców, którzy wjechali na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz. I przypomina, że za niestosowanie się do czerwonego sygnału świetlnego nadawanego przez sygnalizator grozi grzywna w wysokości od 300 do 500 złotych oraz 6 punktów karnych.

Bydgoscy policjanci cyklicznie organizują tego typu działania – na Toruńskim podobną akcję przeprowadzono we wrześniu. Niedawno „drogówka” i MCM obserwowała kierujących na przejściu dla pieszych przez ulicę Ogińskiego, a także na skrzyżowaniu Armii Krajowej z Zamczysko.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści