[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny najemca nowych magazynów pod Bydgoszczą

Dodano: 02.08.2022 | 10:16

Na zdjęciu: KRIS-TECH został najemcą w kompleksie Panattoni Park Bydgoszcz IV w Lisim Ogonie, położonym nieopodal węzła dróg S5 i S10 Bydgoszcz Miedzyń.

Fot. mat. prasowe

Znamy kolejnego najemcę powstającego kompleksu logistyczno-magazynowego Panattoni Park Bydgoszcz IV w Lisim Ogonie, nieopodal węzła dróg S5 i S10 Bydgoszcz Miedzyń. Została nim działająca w branży logistycznej firma KRIS-TECH.

KRIS-TECH to firma z branży logistycznej. Od ponad 14 lat zajmuje się ona w Bydgoszczy i jej okolicy obsługą logistyczną jednego z największych producentów napojów bezalkoholowych. Aby w dalszym ciągu zapewniać sprawną obsługę kontrahenta, najemca zdecydował się na zmianę dotychczasowej lokalizacji i poszukiwał powierzchni magazynowo-biurowej dostosowanej do swoich potrzeb.

Aby znaleźć optymalną lokalizację, spółka skorzystała ze wsparcia ekspertów z firmy doradczej Newmark Polska. – Firma KRIS-TECH poszukiwała nowego obiektu dla prowadzonych operacji, który będzie zgodny z jej oczekiwaniami. Panattoni Park Bydgoszcz IV spełnia potrzeby najemcy: to park zaprojektowany z myślą o dystrybucji – mówi Natalia Mika, doradca w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.

O wyborze lokalizacji zdecydowała zarówno dostępność powierzchni w dogodnym dla KRIS-TECH momencie, jak i atrakcyjna stawka czynszu. Ponadto firma poszukiwała obiektu spełniającego najwyższe standardy z myślą o swoim międzynarodowym kliencie. Cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania najemcy – dodaje Jakub Dudkiewicz, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych Newmark Polska.


CZYTAJ TAKŻE: Znana firma logistyczna uruchamia w Bydgoszczy nowy magazyn


Panattoni Park Bydgoszcz IV to nowoczesny park magazynowo-logistyczny w podbydgoskiej miejscowości Lisi Ogon. Docelowo będzie składał się z trzech budynków o łącznej powierzchni ponad 110 tys. mkw. Atutem inwestycji jest jej położenie. Panattoni Park Bydgoszcz IV znajduje się w bezpośredniej bliskości dróg S5 i S10, która łączą Trójmiasto z Poznaniem i zespół portów morskich Szczecin-Świnoujście z Warszawą. Dla najemców Panattoni Park Bydgoszcz IV jest atrakcyjny również ze względu na dostęp do pracowników z obszaru bydgosko-toruńskiego.

Dotychczas znanymi najemcami Panattoni Park Bydgoszcz IV była Belma Accessories Systems – polska spółka należąca do grupy kapitałowej Kurkus Holding. Firma specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technicznie konstrukcji metalowych. W przygotowywanym dla Belma Accessories Systems budynku część magazynowa zajmie 12 tysięcy mkw. Blisko siedem tysięcy mkw. przeznaczono pod produkcję, a 1600 – na biura. Warto dodać, że wcześniej znanym najemcą parku była sieć sklepów Aldi. Jej nowy magazyn będzie miał powierzchnię około 43,3 tysięcy mkw, z czego biura zajmą 2,2 tysiące mkw.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nowa siedziba Belma Accessories Systems. Powstaje w kompleksie magazynowym Panattoni

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments