Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy market w Fordonie. To będzie sklep znanej sieci

Dodano: 12.08.2021 | 10:30

Na zdjęciu: Budowa nowego marketu Aldi w Bydgoszczy rozpoczęła się na początku sierpnia.

Fot. BB

Spekulacje zostały potwierdzone – na osiedlu Bajka w Fordonie powstanie kolejny w Bydgoszczy sklep sieci Aldi. – W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace budowlane w Bydgoszczy – informuje MetropoliaBydgoska.PL Dominika Juszczyk, manager komunikacji i PR Aldi Polska.

Na terenie dawnego parkingu strzeżonego pomiędzy ulicami Andersa, Brzechwy i Andersena – nieopodal przystanku tramwajowego Bajka – na początku sierpnia rozpoczęła się budowa pawilonu handlowo – usługowego ze wszelkimi niezbędnymi instalacjami, oświetleniem terenu i wewnętrzną infrastrukturą drogową (drogami, chodnikami i miejscami parkingowymi) oraz z dwoma pylonami reklamowymi.

Nowy market w Fordonie. To będzie sklep znanej sieci

Zobacz również:

Wystartowała budowa marketu w Fordonie

Zapowiadaną od kilku lat inwestycje realizuje toruńska spółka Apro Investment, znana z w Bydgoszczy z inwestycji mieszkaniowych, ale także budowy marketów – realizowała obiekty dla sieci Lidl. Tym razem Apro wybuduje jednak obiekt dla innej niemieckiej sieci – Aldi. Spółka potwierdziła nasze informacje z ubiegłego tygodnia.

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace budowlane w Bydgoszczy. Powstający sklep ALDI przy ulicy Andersena będzie szóstym sklepem naszej sieci w mieście. Obiekt powstaje zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Otwarcie sklepu zaplanowane zostało na przełomie 2021/2022 roku. O szczegółach z tym związanych będziemy informować w stosownych komunikatach – Dominika Juszczyk, Manager Komunikacji i PR ALDI Polska.

Warto przypomnieć, że sieć dyskontów ma już swoje oddziały przy ulicy Bohaterów Kragujewca na Wyżynach, w Zielonych Arkadach, na ulicy Gdańskiej czy przy ulicy Skłodowskiej-Curie na Bartodziejach, a także jeden sklep w Fordonie – przy ulicy Pelplińskiej.

Aldi nie ukrywa, że ma ambitne plany rozwoju sieci na najbliższe lata, w ramach których planuje otwierać rocznie kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce – również w Bydgoszczy. – Mamy wytypowanych kilka potencjalnych lokalizacji, ale na tym etapie przygotowania projektów nie możemy ich ujawnić. Sieć aktywnie poszukuje gruntów lub nieruchomości na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego – podkreśla Juszczyk.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tak
Tak
2 lat temu

Niech to ktoś zatrzyma, kto dał pozwolenie? Na pewno kolejny makiet na pomoże

WTF?
WTF?
2 lat temu

Ogladamy niemiecką telewizje, chodzimy do niemieckich sklepow, super……

Seet
Seet
2 lat temu

Powodzenia z kolenym miejscem zatykajacym ruch na Skarżyńskiego i utrudniającym życie.
BRAWO kolejny market, zero pomysłów na zagospodarowanie starego parkingu.