Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Orlen w Ruchu zmienia lokalizację. Jego otwarcie jeszcze w tym miesiącu

Dodano: 04.10.2023 | 12:32

Na zdjęciu: Salon Orlen w Ruchu przy ul. Szubińskiej otwarty został tuż przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Teraz przeniesie się do nowej lokalizacji - przy ul. Gałczyńskiego.

Fot. Archiwum

Bydgoski punkt Orlen w Ruchu zmienia swoją lokalizację. Placówka w połowie miesiąca przeniesie się z dotychczasowego punktu przy Szubińskiej na ul. Gałczyńskiego.

Punkt dotąd zlokalizowany przy przystanku autobusowym Szubińska/Żwirki i Wigury otwarty został tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2022 roku i powstał w miejscu istniejącego wcześniej kiosku. Jak się okazuje, ten punkt jeszcze w tym tygodniu zmieni swoją lokalizację.

Orlen w Ruchu w dotychczasowej lokalizacji będzie czynny jeszcze dzisiaj (do godz. 20:00) i jutro w godz. 6:00 – 20:00. Od piątku, 6 października będzie zamknięty i przeniesie się do nowej lokalizacji – przy ul. Gałczyńskiego 17, a jego otwarcie w nowej lokalizacji ma nastąpić 18.10. br.

Orlen w Ruchu w Bydgoszczy

W Bydgoszczy są trzy punkty Orlenu w Ruchu. Oprócz wspomnianej już lokalizacji na Błoniu, inny punkt znajduje się w galerii Rondo przy ul. Kruszwickiej, a niedawno otwarto go także na terenie Portu Lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. W ramach formatu „Orlen w ruchu” funkcjonują trzy rodzaje obiektów: 20-metrowe, 60- lub 70-metrowe oraz autonomiczne kąciki kawowe na dworcach, lotniskach i w biurowcach. We wszystkich obiektach działa program lojalnościowy ORLEN VITAY oraz usługa nadawania i odbierania przesyłek „ORLEN paczka”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments