Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 7 • L 5
5C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
5C
Pt
4C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeOstromecko znów najważniejszym planem filmowym w Polsce. Ekipa Smarzowskiego wróciła do zdjęć
06.11.2020 | 10:31

Ostromecko znów najważniejszym planem filmowym w Polsce. Ekipa Smarzowskiego wróciła do zdjęć

Zdjęcia: Wojciech Łowicki, Grupa Fotograficzna DEIX

Po kilkunastodniowej przerwie ekipa filmowa Wojtka Smarzowskiego ponownie zawitała do Ostromecka. Powstaje tam najbardziej oczekiwana produkcja filmowa ostatnich lat – film, który nosi roboczy tytuł „W2”. Partnerem produkcji są Miasto Bydgoszcz i Miejskie Centrum Kultury.

To właśnie we wnętrzach pałacu w Ostromecku, zarządzanego przez MCK, kręcone są ostatnie sceny ceremonii weselnej. Na planie między innymi Agata Kulesza i Robert Więckiewicz, a wszystkim zarządza reżyser Wojtek Smarzowski oraz autor zdjęć Piotr Sobociński Jr. Producentem filmu jest bydgoskie Studio Metrage, które tworzą: Janusz Bogaczyk, Janusz Hetman, Wojciech Gostomczyk i Marcin Kowalski.

Zdjęcia potrwają jeszcze kilka dni, praca więc wre przez całe noce, a ekipa schodzi z planu po godz. 8 rano! Jak się dowiadujemy, film będzie można zobaczyć na ekranie jesienią przyszłego roku. A już za kilka dni będziemy mieli specjalną niespodziankę z planu. Naprawdę warto na nią poczekać!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści