Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeOstromecko znów najważniejszym planem filmowym w Polsce. Ekipa Smarzowskiego wróciła do zdjęć
06.11.2020 | 10:31

Ostromecko znów najważniejszym planem filmowym w Polsce. Ekipa Smarzowskiego wróciła do zdjęć

Zdjęcia: Wojciech Łowicki, Grupa Fotograficzna DEIX

Po kilkunastodniowej przerwie ekipa filmowa Wojtka Smarzowskiego ponownie zawitała do Ostromecka. Powstaje tam najbardziej oczekiwana produkcja filmowa ostatnich lat – film, który nosi roboczy tytuł „W2”. Partnerem produkcji są Miasto Bydgoszcz i Miejskie Centrum Kultury.

To właśnie we wnętrzach pałacu w Ostromecku, zarządzanego przez MCK, kręcone są ostatnie sceny ceremonii weselnej. Na planie między innymi Agata Kulesza i Robert Więckiewicz, a wszystkim zarządza reżyser Wojtek Smarzowski oraz autor zdjęć Piotr Sobociński Jr. Producentem filmu jest bydgoskie Studio Metrage, które tworzą: Janusz Bogaczyk, Janusz Hetman, Wojciech Gostomczyk i Marcin Kowalski.

Zdjęcia potrwają jeszcze kilka dni, praca więc wre przez całe noce, a ekipa schodzi z planu po godz. 8 rano! Jak się dowiadujemy, film będzie można zobaczyć na ekranie jesienią przyszłego roku. A już za kilka dni będziemy mieli specjalną niespodziankę z planu. Naprawdę warto na nią poczekać!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści