Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Paweł Rajewski rektorem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Dodano: 28.01.2021 | 10:08

Na zdjęciu: Dr n.med. Paweł Rajewsk jest też konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chorób zakaźnych.

Fot. nadesłane

Dr n. med. Paweł Rajewski,  konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych, został powołany na funkcję rektora Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

– Serdecznie zapraszam wszystkie osoby chcące poszerzać swoją wiedzę w zakresie szeroko pojętych nauk o zdrowiu na licznych kursach czy studiach podyplomowych lub rozpocząć wymarzone studia w zakresie fizjoterapii, pielęgniarstwa czy kosmetologii – mówi Rajewski. – Dobre wykształcenie to najlepsza inwestycja w swoją przyszłość. Wiedza, umiejętności uczenia się i umiejętności praktyczne zawsze się obronią, zawsze są w cenie, bez względu gdzie się znajdujemy, bez względu na sytuacje na rynku pracy – dodaje.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w regionie. Kształci na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu takimi jak: analityka medyczna, fizjoterapia i kosmetologia nowoczesna w ramach studiów I i II stopnia. Prowadzi też studia podyplomowe w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

0 0 votes
Article Rating
Wojciech Szczapa Romanowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments