Bydgoszcz
4C
Słonecznie
65% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 5 • L 3
3C
Czw
4C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeSmart Outlet Bydgoszcz Center oficjalnie otwarty. Niebawem rozbudowa [ZDJĘCIA]
24.05.2018 | 16:29

Smart Outlet Bydgoszcz Center oficjalnie otwarty. Niebawem rozbudowa [ZDJĘCIA]

Inwestor nowego centrum handlowego w Bydgoszczy planuje już jego kolejny etap.

Na zdjęciu: Symboliczne przecięcie wstęgi na oficjalnym otwarciu Outlet Center Bydgoszcz.

Fot. Stanisław Gazda

Outlet Center Bydgoszcz został oficjalnie otwarty! Pierwsi klienci będą mogli zrobić zakupy już w tę sobotę.

W dzisiejszej uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta, zarząd SMART Outlet Center Bydgoszcz, przedstawiciele najemców oraz sąsiedni przedsiębiorcy, m. in. firmy Abramczyk. Prezes rady nadzorczej Dariusz Gardener podziękował prezydentowi Rafałowi Bruskiemu i pracownikom wydziału miasta za współpracę, ale zarazem dodał, że będzie okazja ją kontynuować.

Zamierzamy trochę pomieszać na rynku handlowym. Chcemy dać szansę mieszkańcom Bydgoszczy na centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia w jednym kompleksie – przyznał prezes. Nie jest tajemnicą, że Outlet Center ma niebawem rozbudować się o park handlowy – przedstawiciele inwestora wspominali o tym już zimą. Obiekt ma docelowo mieć powierzchnię 16 tysięcy mkw. Powstanie na niej blisko sto sklepów, uzupełnionych o strefę gastronomiczną. Gardner zapowiedział też, że firma przymierza się do długo oczekiwanej budowy Castoramy na terenie dawnej zajezdni autobusowej przy ulicy Szajnochy.

Zastępca prezydenta Mirosław Kozłowicz pogratulował inwestorowi realizacji centrum handlowego.

W imieniu bydgoszczan chciałbym podziękować, że od teraz nie będziemy musieli jeździć do Poznania czy Gdańska na zakupy odzieżowe do outletu. Życzę panu prezesowi i firmie, aby te parkingi były zawsze pełne i pojawiały się na nich samochody z rejestracjami z Gdańska czy Poznania. Liczę, że to będzie jeszcze lepsze centrum niż te, które do tej pory funkcjonują w tej chwili w Bydgoszczy – podkreślił Kozłowicz.

W SMART Outlet Center Bydgoszcz rozpoczną działalność takie sklepy jak Puma, Adidas/Reebok/New Balance, 4F, Monnari, Dajar, Only, Vestus, Kubenz, Lavard, Lucia, Home&Cook, Ewtex, New Vision i Enzo, Martes Sport, eSmoking World, Świat GSM, Gee One, Femme Stage, New Vision, Dolce Caffe, Maszyneria, Fraas oraz Inmedio. Kolejne lokale będą otwierać się w najbliższych dniach – na początku czerwca działalność rozpocznie salon CCC oraz sklep Italian Fashion i sklep z artykułami dla dzieci Lazy Frog. Później otwarty zostanie kolejny w Bydgoszczy sklep Media Expert. W nowym obiekcie będzie również dostępna oferta samochodów Volkswagen z pobliskiego salonu AJ Motors, punkt pobliskiej Ikei oraz przestrzeń coworkingowa.

Na klientów SMART Outlet Center czeka 900 miejsc parkingowych. Do centrum można też dojechać autobusami linii 65, 83 i 89. Z okazji otwarcia sklepu przygotowano liczne atrakcje dla klientów. Więcej informacji o nich znajdziecie w artykule – Otwarcie Outlet Center Bydgoszcz już w sobotę [LISTA SKLEPÓW].


Powiązane treści