[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tomasz Gollob opuścił szpital. Będzie kontynuował leczenie w domu

Dodano: 04.11.2020 | 12:41

Na zdjęciu: Tomasz Gollob we wtorek otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Fot. Stanisław Gazda

Tomasz Gollob opuścił już szpital i będzie kontynuował leczenie w domu – dowiedziała się MetropoliaBydgoska.PL. We wtorek wybitny żużlowiec miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Wczorajsze wieści na temat stanu zdrowia mistrza świata z 2010 roku były niepokojące. Najpierw szef żużla w Canal+ Marcin Majewski poinformował, że Gollob źle się czuje, ma wysoką gorączkę i czeka na wynik testu na koronawirusa. Kilka godzin później okazało się, że test dał wynik pozytywny i Gollob trafił do szpitala.

Na szczęście pobyt w Szpitalu MSWiA przy ul. Markwarta w Bydgoszczy nie trwał długo. Jak się dowiadujemy, Gollob opuścił już placówkę i będzie kontynuował leczenie w domu. Jego stan jest stabilny.

W ostatnich miesiącach wychowanek bydgoskiej Polonii regularnie pojawiał się jako komentator i ekspert podczas transmisji z imprez żużlowych i można było z optymizmem oglądać efekty jego rehabilitacji. Okres jesienno-zimowy jest jednak trudniejszy dla jego osłabionego organizmu z uwagi na łatwość złapania infekcji. Do fatalnego w skutkach wypadku na torze motocrossowym w Chełmnie doszło w kwietniu 2017 roku. Od tego czasu Gollob porusza się na wózku inwalidzkim.

Tomasz Gollob opuścił szpital. Będzie kontynuował leczenie w domu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments