Tramwaje wjechały na Kujawską! Funkcjonuje nowa linia tramwajowa [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Szymon Fiałkowski
Niedziela (6 grudnia) to pierwszy dzień funkcjonowania nowej linii tramwajowej na Kujawskiej.
Od samego rana, na Kujawską wjechały tramwaje linii 2, 9 i 11. Linia 2 kursuje od pętli Las Gdański do Kapuścisk, linia 9 na trasie Glinki – Rycerska, a 11 jeździ od Wyżyn do Bielaw.
Drogowcy wprowadzili także szereg zmian w kursowaniu komunikacji publicznej, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Oprócz pierwszych kursów tramwajów ul. Kujawską, do ruchu udostępniona została także pętla przy placu Kościeleckich, gdzie zatrzymują się m.in. autobusy linii 61.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026

































