Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 10 • L 9
10C
Czw
9C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
14C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaOsielskoInwestycjeTrzy firmy chcą przebudować boisko w Osielsku
piłka nożna, boisko, murawa - freeimages
16.07.2019 | 12:45

Trzy firmy chcą przebudować boisko w Osielsku

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. Freeimages

Urząd Gminy Osielsko planuje przebudowę boiska przy ulicy Wierzbowej w Osielsku. Znamy już wykonawców, którzy zgłosili się do przetargu na to zadanie.

Zakres robót obejmuje prace przygotowawcze – uprzątnięcie terenu, ogrodzenie i zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych, wykonanie prac geodezyjnych związanych z wytyczeniem lokalizacji boiska, demontaż istniejących bramek, wykonanie robót ziemnych i prac związanych z wykonaniem nawierzchni trawiastej, montaż piłkochwytów z siatki polipropylenowej o wysokości 6 metrów i bramek o wymiarach 5 x 2 metry. Jako element infrastruktury wyposażenia nawierzchni, projektuje się także nawodnienie płyty boiska systemem zraszaczy.

Boisko ma mieć wymiary 30 x 70 metrów. Powstanie w miejscu obecnego obiektu, który wymaga renowacji. Wokół boiska pozostanie istniejące ogrodzenie oraz lampy oświetleniowe. Nie przewiduje się wycinki rosnących obok niego drzew.

W piątek, 12 lipca gminni urzędnicy otworzyli oferty w przetargu. Zamawiający przeznaczył na realizację zadania 285 tysięcy złotych. Do przetargu zgłosiły się trzy podmioty – konsorcjum firm z Warszawy: Anaida i Iwobud (ich propozycja cenowa opiewa na 244 tysięcy złotych), Zakład Budownictwa Klasycznego i Sportowego „Chojnaccy” (za wykonanie boiska chcą 351 tysięcy złotych) i Bogmar z Ostromecka, który zaoferował cenę 332 tysięcy złotych. Kryterium oceny ofert jest cena (60% wagi) i okres gwarancji (40%).

Inwestycja ma planowo zakończyć się do 15 listopada tego roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści