Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W GOK w Osielsku będzie można wymienić się ubraniami. Niebawem akcja TWOJE MOJE

Dodano: 18.03.2019 | 17:23

Na zdjęciu: Wydarzenie odbędzie się 30 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Osielsku.

Fot. Stanisław Gazda

W sobotę, 30 marca, już po raz szósty, w Gminnym Ośrodku Kultury w Osielsku odbędzie się akcja wymiany ubrań i dodatków „Twoje Moje”.

Akcja zamiankowa „Twoje Moje” jest okazją, aby przy okazji wiosennych porządków i „wietrzenia szaf” przed wakacjami pozbyć się zalegających ubrań i dodatków. Zamiast je wyrzucać, można je przekazać innym. Wydarzenie, które odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Osielsku jest okazją do wymienienia się ubraniami i dodatkami czy do kupienia rzeczy w okazyjnych cenach.

Jak podkreśla jedna z organizatorek wydarzenia Patrycja Meger, „Twoje Moje” integruje lokalną społeczność i pomaga w budowaniu nowych relacji między mieszkańcami gminy Osielsko. – Ponadto, podczas tej edycji przygotowałyśmy atrakcję w postaci losowania fajnych nagród, m.in. sesji zdjęciowej, voucherów na masaż, na makijaż, zajęcia zumby czy do lokalnego lokalu gastronomicznego – zachęca Meger. – Poza tym miło jest spotkać się w babskim gronie, przy kawie, ciastku i pobuszować wśród całego ogromu fajnych ubrań – dodaje.

Wstęp jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających, jak i wystawiających. Podobnie jak na poprzednich edycjach, podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka odzieży dla osób potrzebujących. Każdorazowo kilka worków darów przekazywanych jest do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osielsku.

twoje moje osielsko

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments