[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Puchar Polski w darta w Nakle

Dodano: 11.03.2017 | 18:59

W turnieju weźmie udział kilkudzesięciu zawodników.

Na zdjęciu: Zawody zostaną zorganizowane w Tavernie.

Fot. Michał Grod

Zawody odbędą się 18 marca w restauracji „Taverna” przy ulicy Poznańskiej 6.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13. Oficjalnym patronatem objął ją burmistrz miasta i gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, który ufundował pamiątkowe puchary dla najlepszych zawodników. Głównym organizatorem jest natomiast „Stowarzyszenie Dart Nakło”.

Organizatorzy spodziewają się udziału co najmniej czterdziestu zawodników. – Mamy już zgłoszenia graczy z takich miast jak Gdańsk, Gdynia i Koszalin – mówi Bogusław Zadłużny, prezes stowarzyszenia oraz właściciel restauracji. Prawdopodobnie w Nakle nad Notecią pojawi się także Paweł Wołynka, aktualny lider Pucharu Polski oraz zwycięzca październikowego turnieju tej rangi w „Tavernie”.

Zawody zostaną przeprowadzone zarówno dla panów, jak i pań. Dla darterów, którzy zajmą miejsce na podium, czeka nagroda finansowa. Oprócz profesjonalistów w rywalizacji mogą wziąć udział również amatorzy. Istnieje nawet możliwość wypożyczenia na miejscu lotek. Należy jednak wcześniej wpłacić wpisowe w wysokości dwudziestu pięciu złotych. Zapisy kończą się na kwadrans przed rozpoczęciem zawodów. – Wszystkich serdecznie zapraszamy – dodaje prezes Zadłużny.

Puchar Polski w darta w Nakle