Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczW poszukiwaniu wymarzonego mieszkania – 15. edycja Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy
Targi Mieszkaniowe
04.03.2016 | 12:00

W poszukiwaniu wymarzonego mieszkania – 15. edycja Targów Mieszkaniowych w Bydgoszczy

Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu.

Na zdjęciu: Targi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym ofert nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic.

Fot. Materiały prasowe

W dniach 12 i 13 marca 2016 w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się 15. Targi Mieszkaniowe – wiosna 2016. Podczas targów na odwiedzających czekają deweloperzy prezentujący nowe, gotowe i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz przedstawiciele biur nieruchomości wystawiający ciekawe oferty mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, a także oferty banków, urządzeń, wyposażenia i usług.

Wszystkich gości targowych w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą również eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi. Dla odwiedzających targi w sobotę i w niedzielę przygotowano specjalne rabaty i oferty promocyjne. Nie zabraknie również stoiska Urzędu Miasta Bydgoszczy, gdzie zainteresowanych przyjmą przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

Targi będą doskonałą okazją do zakupu mieszkania w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowane będą mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, a przedstawiciele banków występujących na targach poinformują o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Warto więc przyjść na wiosenne targi, aby podjąć niezbędne kroki w celu uzyskania dopłaty z programu MdM.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe spełniają również funkcje edukacyjne i są okazją do uzupełnienia wiedzy oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatny dostęp do indywidualnych porad ekspertów. W programie wiosennych targów mieszkaniowych polecamy seminaria organizowane w sobotę, których poradnikowy charakter przybliży zagadnienia dotyczące m.in.: kredytu hipotecznego, zasad przygotowania mieszkania do sprzedaży na rynku wtórnym, bezpieczeństwa zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym, procedur związanych z przygotowaniem mieszkania do wynajmu.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów. W sobotę od 11:00 do 15:00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

Targi Mieszkaniowe odbywać się będą w godzinach 10:00 -17:00 w bydgoskiej Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 – wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.


Powiązane treści