Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowa powieść w historycznych realiach. Wygraj książkę! [KONKURS]

Dodano: 05.07.2023 | 13:04

Na zdjęciu: Książka „Na obcej ziemi. Czas pokuty” to jedna z propozycji Wydawnictwa Skarpa Warszawska

Fot. MS

Z przeciwnościami losu spotykamy się wielokrotnie w trakcie swojego życia. Należy jednak pamiętać, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć od nowa. O tym opowiada książka „Na obcej ziemi. Czas pokuty”.

Wraz z Wydawnictwem Skarpa Warszawska przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać książkę Joanny Jax. Przekonajcie się, jakie trudności napotkali główni bohaterowie powieści.

Po opuszczeniu Wołynia bohaterowie przyjeżdżają do Wrocławia, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu. Niestety czują rozczarowanie, ponieważ wszystko wygląda inaczej niż przedstawiała to radziecka prasa.

Autorka przedstawia obraz Ziem Odzyskanych, ponurą epokę stalinizmu, w której trudno się odnaleźć bohaterom. Joanna Jax ponownie udowadnia, że jest mistrzynią w osadzaniu opowieści w historycznych realiach.

Aby wygrać książkę należy wysłać maila pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl – prosimy, aby w tytule wiadomości napisać: “Konkurs książka’’, a w treści podać imię i nazwisko wraz z odpowiedzią na pytanie: Jak radzisz sobie w życiu z przeciwnościami losu?

Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2023 roku (poniedziałek) do godziny 23:59. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej następnego dnia. Po odbiór nagrody zaprosimy do redakcji MetropoliaBydgoska.PL przy ul. Kościuszki 27b w Bydgoszczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments