Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zbliża się Bydgoski Konwent Multifandomowy! Bykon powraca po pandemicznej przerwie

Dodano: 15.10.2022 | 09:00

Na zdjęciu: W przyszłym tygodniu odbędzie się IV edycja Bydgoskiego Konwentu Multifandomowego Bykon!

Fot. Mat. prasowe

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się IV edycja Bydgoskiego Konwentu Multifandomowego Bykon! Zaplanowano wiele atrakcji na cały weekend.

Czwarta edycja konwentu odbędzie się w dniach 22-23 października 2022 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy. Na Bykonie będzie można odwiedzić zróżnicowane bloki tematyczne, takie jak naukowy, fantastyczny, popkulturowy, science-fiction, postapokaliptyczny, kultury azjatyckiej, mangi i anime oraz My Little Pony.

Ponadto do dyspozycji uczestników zostaną oddane m.in. sala gier planszowych, sala gier konsolowych, sale z grami muzycznymi, sale z LARP-ami oraz RPG. W tym roku odbędzie się również konkurs cosplay.

Podczas każdej edycji, na konwencie pojawiają się nie tylko osoby z Bydgoszczy i jej okolic, ale również z innych miast. Wejściówki można kupować w preakredytacji przez stronę internetową konwentu oraz na miejscu w trakcie trwania Bykonu.

W sobotę, 22 października budynek zostanie otwarty dla uczestników o godz. 10:00. Więcej informacji o wydarzeniu oraz o jego programie można znaleźć na stronie internetowej www.bykon.pl lub na fanpage’u Bykonkonwent.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments